Author Topic: World Of Tanks  (Read 27827 times)

Oberschlesien Soldat

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #60 on: 20 July 2010, 12:59:27 »
Właśnie zacząłem grać i mówiąc szczerze nie podoba mi się...Chyba że początki są trudne:((.
Z początku chwyciły mnie takie lagi że szok,potem strzelając tą swoją śmieszna "armatką" w tył Panzer II bodajże zabrałem mu prawie 50% HP po czym dostałem z tyłu co skończyło mój krótki żywot ruskiego czołgisty.
Nie mam pojęcia kiedy dostanę choć 1 golda bo na razie uzbierałem 2k ale kredytów.
A który czołg początkowy lepszy? Ten od szkopów czy od ruskich?

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #61 on: 20 July 2010, 14:26:43 »
Golda otrzymasz o 2 w nocy. Tego najlepiej zaoszczędzić i wydać na konto premium.

Który lepszy? Cóż... te pierwsze czołgi nie są warte zachodu i tak. Pare bitew i już się przesiądziesz na następny czołg. Najlepiej grać obydwoma czołgami, na przemian. Gdy pierwszy rozwalą, wychodzisz z bitwy i bierzesz od razu drugi. Nie ma sensu czekać na koniec bitwy.

Oberschlesien Soldat

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #62 on: 20 July 2010, 14:48:11 »
Dzięki za wskazówki,ale trzeba przyznać że pierwsze czołgi są wręcz śmiesznie słabe i to zarówno pod względem uzbrojenia jak i opancerzenia.

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #63 on: 20 July 2010, 17:58:50 »
Rozwiń radio i wal na zwiady.Dostaje się xp i kredyty za : odkrywanie wrogów,zadane obrażenia,procenty przejęcia flagi,zniszczone pojazdy, przeżycie.Początki są żmudne ale szybko idzie aż do np. Pz III i tu zaczyna się drugi ból dupy :) Graj z głową i nie patrz, że reszta bezmyślnie wali do przodu na oślep.Jak idą w prawo to wal w lewo.Odkryjesz wrogów i wroty.Jak artyleria będzie kumata to może przeżyjesz :D Zaplanuj też co chcesz robić.Grać artylerią, tank destroyerami czy czołgami.Każdym się gra inaczej.A i w tych kategoriach są podkategorie (light,medium,heavy) którymi powinno się grać ciut inaczej.

Yab_PL

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #64 on: 20 July 2010, 19:08:23 »
niby na podstawowym ruskim mozna zamontowac dzialo 45mm ale i tak zaloge bedziesz miec do dupy wiec i tak tego nie wykorzystaja. W sumie i u niemcow i u ruskich w podstawowych czolgach oplaca sie montowac automatyczne dzialka (niemieckie wprawdzie lepsze od ruskich). Latwo odblokowac wszystkie moduly wiec oplaca sie montowac najlepsze ulepszenia do tych malutkich czolgow. W zasadzie jezdzij nimi puki nie odblokujesz wszystkiego w ich drzewku technologicznym. Aha, one nawet do zwiadu sie nie nadaja - mala predkosc, kiepskie przyspieszenie i radia do dupy

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #65 on: 20 July 2010, 21:40:04 »
pochwale się

http://game.worldoftanks.com/news/contests/best_onboard_slogan_contest_results

Apos wygrał 3 nowe klucze :D

ps. 'smieszne słabe' to są podstawowe tier 3 czołgi póki co :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #66 on: 25 July 2010, 18:06:44 »
Mój sprzę:
Pzkpfw III (max usprawionony)
Wespe
MS1

Yab_PL

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #67 on: 25 July 2010, 22:06:53 »

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #68 on: 27 July 2010, 19:38:38 »
U mnie w garażu małe zmiany.

T-34/85 (na zdjęciach jeszcze ze starą wieżą)





Jeszcze wczoraj miałem ten czajnik - SU-100 (w 3 opcjach, z działem 85mm, 100mm i 122mm)







a tu mój najnowszy nabytek, SU-152 (na zdjęciu z działem 122mm, wyrzuciłem haubiczne 152mm)





Za niedługo wrzucę foty z nowym malowaniem.

Oberschlesien Soldat

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #69 on: 27 July 2010, 19:42:04 »
Wow a ja jeszcze przy BT-2 stoję.:O_oAle to przez to że o wiele później grać zacząłem.:con
A gdzie można czołgi malować?

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #70 on: 27 July 2010, 19:49:02 »
Quote
Oberschlesien Soldat :
Wow a ja jeszcze przy BT-2 stoję.:O_oAle to przez to że o wiele później grać zacząłem.:con
A gdzie można czołgi malować?


Używam do tego photoshopa z odpowiednim pluginem do importowania grafiki z aplikacji DirectX. Na forum oficjalnym World Of Tanks jest szczegółowy tutorial co trzeba zrobić.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
World Of Tanks
« Reply #71 on: 27 July 2010, 20:09:12 »
Śmiać mi się z tego chce, ale widzę że macie świetną zabawę, ten ma to, ten tamto, nie wiem czy gra przypadłaby mi do gustu, ale te wasze rozmowy są bardzo ciekawe. Salon tunningowy dla czołgu:D, tego nawet w GTA: San Andreas nie było:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #72 on: 27 July 2010, 20:42:12 »
Salon tuningowy to troche złe określenie. Nie od razu dany model czołgu został wypuszczono w bój. Tutaj masz do dyspozycji inne wersje poszczególnych czołgów, które nie weszły do produkcji seryjnej z względu na decyzje dowództwa. Np. można pograć T-34 z działem 57mm - tak zwanym T-34 niszczyciel czołgów :) Nie ma tutaj niczego co by przeczyło zgodności historycznej.

Gra polega na odkrywaniu kolejnych czołgów, niczym czytanie książki od historii. Dlatego też taka różnorodność w posiadanych czołgach.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #73 on: 27 July 2010, 21:33:07 »
Apos mam prośbę mógłbyś dać link do tego tutoriala,bo nie mogę znaleźć.
Proszę :)

Apos

  • Guest