Author Topic: World Of Tanks  (Read 27783 times)

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #45 on: 12 July 2010, 16:52:07 »
Na tym forum jest mało materiałów. Najlepiej śledzić oficjalne forum, sekcję newbies oraz game discussion.

btw: pochwalę się skromnie, dorobiłem się T-34 Mod 40. Póki co szału nie ma, załoga kiepska, ale początki zawsze są trudne w nowych maszynach.

Yab_PL

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #46 on: 12 July 2010, 19:27:57 »
a ja mam KV :P

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #47 on: 15 July 2010, 10:13:48 »
Po kilku dniach obcowania z WoT widać ból wszystkich MMO.Owczy pęd.Wyścig do jak najlepszych czołgów i co za tym idzie totalne zabicie taktyki."Blitzkrieg,blitzkrieg!" najczęstszą taktyką, co wygląda mniej więcej tak, że ciężkie i średnie czołgi walą bezładną kupą i zaczyna się bezmyślna rzeź.Artyleria nie wspomaga, lekkie czołgi nie robią zwiadu, niszczyciele czołgów walą do ataku w pierwszej linii...Bardzo chciałbym żeby więcej ludzi z RO w to zagrało.Fajnie by było pograć w zamkniętych pokojach z odrobiną sensownej gry.W tej chwili miodność z gry drastycznie spada ( i nie dlatego , że mam lekki i słaby czołg bo on także ma swoje zadania ) przez debilną rozgrywkę która co raz mocniej przypomina mi CoD'a. Niestety WoT do RO nie podskoczy nigdy a szkoda.Chciałbym by był podział na siły Soviet vs Germany w osobnych teamach, żeby uwolnili narzędzie do tworzenia map ( bo na razie jak widzę po raz któryś tam z kolei Himmelsdorf to rzygam już ). Po za tym rozumiem, że to darmówka i trzeba na czymś zarobić ale jak za realną kasę będzie można dokupowąć goldy to zarżnie to tą grę kompletnie.Wolałbym już wybulić za nią tak jak za RO kilkanaście złociszy ( KILKANAŚCIE bo na więcej niż 50 pln sądzę nie zasługuje ) niż patrzeć na płonący czołg na okrągło ( bo przecież najlepsze pociski są za gold ). Dobre darmowe MMO nawet z systemem realnych zakupów musi być przemyślane ( np. Runes of Magic ) a WoT to nie RPG i taki system w grze tego typu to samobój.Myślałem na początku, że im dalej tym lepiej, niestety im dalej tym durniej.

Oberschlesien Soldat

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #48 on: 15 July 2010, 15:40:57 »
Nie można jeszcze dorwać gdzieś klucza do gry?

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #49 on: 15 July 2010, 15:42:24 »
Hmmm debili znajdziemy w każdej grze :) Serwer EU jest młody, masa ludzi nie wie o co jeszcze chodzi w tej grze. Rozgrywka wygląda zupełnie inaczej na serwerze rosyjskim, który ma już kilka miesięcy. Poza tym trzeba grać w ekipie - to podstawa gier multiplayer :yes

Nowe gametype z nowymi podziałami na tiery oraz nowe gamemody pojawią się w krótce.

Poza tym, to jest beta, a Ty jesteś beta testerem i Twoim obowiązkiem nie jest grindowanie po najlepszy czołg a raportowanie co jest nie tak w grze na oficjalnym forum gry.

co do kluczy: wpisz w google "World of Tanks key giveaway" może coś jeszcze znajdziesz.

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #50 on: 16 July 2010, 10:18:05 »
Wszystkie bugi jakie widziałem są już opisane :satisfied Wypowiedziałem tylko zdanie o wrażeniach z gry.Źle musiałeś coś zrozumieć bo nie jest moim celem grindowanie :wink

Edit - Generalnie to jestem mile zaskoczony jakością bety.Bardzo dopracowany produkt.Małe błędy jeszcze się zdarzają ale widać, że ekipa ostro pracuję nad bugami.

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #51 on: 16 July 2010, 10:25:34 »
Tak, ale pisząc "Chciałbym by był podział na siły Soviet vs Germany w osobnych teamach, żeby uwolnili narzędzie do tworzenia map" nic nie stoi na przeszkodzie napisać o tym w dziale sugestii ;).

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #52 on: 16 July 2010, 16:58:19 »
Piszę tu mając nadzieję, że może ktoś (np. Ty Aposie) przekażesz to dalej.Mam cholerny problem z j.angielskim.Czytać i słuchać mogę normalnie ale jak mam mówić czy pisać to nie wierzę w swoje umiejętności na tyle by to robić.Niby wiem co i jak napisać ale boję się, że odbiorca nie zrozumie.Wychodzą braki w edukacji :blush Dziwne to bo grało się np. w RPG'i korzystając z podręczników po angielsku.Cztery lata anglika w podstawówce wystarczyły do tego :) Chociaż pierwszy kontakt z językiem zaczął się wraz z grami na spectrumience :love

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #53 on: 16 July 2010, 20:06:52 »
Moim zdaniem warto zaczekać jeszcze trochę na patch 0.5, o którym już było głośno od dłuższego czasu na ruskim forum. Dlaczego warto czekać? Choćby dlatego, że jego głównym celem jest drastyczna zmiana w gameplay'u - czyli tym czego najbardziej brakuje w WoT.

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #54 on: 17 July 2010, 00:11:17 »
A co dokładnie masz na myśli z tym gameplayem?

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #55 on: 17 July 2010, 13:49:41 »
Quote
Biały Orzeł :
A co dokładnie masz na myśli z tym gameplayem?


Już od dłuższego czasu jest mowa o nowych trybach rozgrywki w WoT oraz sensownym podziale na tiery. Nie znam szczegółów póki co.

lord_pl

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #56 on: 19 July 2010, 22:01:24 »
Wiem z własnego doświadczenia , że założenie konta jak i sama instalacja gry do łatwych nie należy wiedz jakby ktoś miał z tym problem mogę odstąpić swoje konto :D :D Gra nie przypadła mi do gustu  , a konto się na pewno komuś przyda. Pisać  na forum , PM lub na Steam : {BIA}Wolk

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #57 on: 19 July 2010, 22:21:19 »
W finalnej wersji ma być o niebo ciekawiej.Pograj jeszcze, bo gra ma potencjał.Na razie to jest tak z 25% tego co będzie.Patrząc na różne informację (kampanie,klany,wielka liczba czołgów różnych narodowości itd.) mam wielkie nadzieje co do WoT.Jeśli będzie można w końcu zagrać w teamie sensownych ludzi z TS'em to miodzio będzie :D

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #58 on: 20 July 2010, 00:10:20 »
Yep, Wot jest grą głównie teamową. Bez ekipy traci się wiele i gra nie sprawia takiej przyjemności. To w sumie norma dla gier MMO. Polecam grę z przyjaciółmi! :)

Również nie należy gry oceniać po rozegraniu 5 czy 10 bitew, ponieważ zabawa zaczyna się dopiero od Tier 5 :)

lord_pl

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #59 on: 20 July 2010, 09:14:50 »
Konto jest już jest w łapskach Igrasia :) Nie mój klimat panowie ...:no:no