Author Topic: Turniej Pancerny  (Read 2388 times)

Stilus_PL

  • Guest
Turniej Pancerny
« on: 26 January 2010, 13:37:47 »
CK organizuje turniej czołgowy. Dla zainteresownych polecam lekture:

Ro-l

CK

Zasadniczo drużyny bedą 12 osobowe, więc będzie dobra zabawa. W związku z tym, że zgłośiliśmy nasz Klan <HS>HERBATNIKI SQUAD. Postanowiliśmy udostępnić troche miejsca w naszych "konserwach".
Dlatego jeśli masz jakieś pojecie o czołgach w RO, a najlepiej portafisz z nich dobrze strzelać :D  i jesteś "wolnym strzelcem" lub twój Klan nie bierze udziału w turnieju, to zapraszamy do nas.
Oczywiście zastrzegamy sobie prawo wyboru kandydatów i nie ukrywam, że chodzi nam o dobrych pancerniaków. Z tego co się orientuję wymagana jest gra pod naszym tagiem <HS> i tego chyba nie da się ominąć, gdzyż taka drużyna został zgłoszona. Dodatkowo każdy kto zdecyduje się grać z nami, zobowiązany będzie do wykonywania naszych zaleceń, czytaj "rozkazów" :D

Oczywiście całe Klany moga się zapisać osobno do rozgrywki,  bedzie jeszcze lepsza zabawa.

P.S. Zainteresowane osoby, proszę pisać PW do mnie, ewentualnie na steama, lub bezpośrednio w tym wątku(jeśli nie będzie to spam), albo na naszej stronie <HS>

kazmirzk

  • Guest
Turniej Pancerny
« Reply #1 on: 26 January 2010, 16:06:43 »
Quote
Stilus_PL :
 Z tego co się orientuję wymagana jest gra pod naszym tagiem <HS> i tego chyba nie da się ominąć, gdzyż taka drużyna został zgłoszona.


Nie muszą w teorii.  CK wyraznie napisali, ze do turnieju moga zostac zgloszone nawet druzyny, ktore nie sa klanami, skladajace sie z wolnych strzelcow ktorzy postanowili sie zorganizowac na czas Cup'a. Napisali tez ze klany moga sie laczyc lub uzywac 'mercow" czyli wojów zaciężnych w tlumaczeniu na polski. Ja sam mam zamiar olać podczas tego turnieju mój klan i z chęcia pomoge druzynie <AKA> :P

Ciekaw jestem czy polskie pancerniaki z Fsq tez maja zamiar powlaczyc.

Stilus_PL

  • Guest
Turniej Pancerny
« Reply #2 on: 26 January 2010, 16:15:09 »
A gdzieś Ty to wyczytał, bo ja mam ten regulamin, tylko po niemiecku i kispko mi idzie czytanie tego :blush


P.S. Na szczęscie dla nas pancerniaki [Fsq] pograją z nami, no przynajmniej 3 z nich.

kazmirzk

  • Guest
Turniej Pancerny
« Reply #3 on: 26 January 2010, 16:59:02 »
Quote
so if you're interested in proving your tank skills you can join either in a clan or as a team of free, mixed players.

Biały Orzeł

  • Guest
Turniej Pancerny
« Reply #4 on: 26 January 2010, 22:46:12 »
Jeśli czas by mi na to pozwolił, to z przyjemnością włożę mundur HS (jeśli oczywiście mnie chcecie :) ).Zaznaczam jednak uczciwie, że nie zawsze mogę być dostępny (taka praca ... )

Stilus_PL

  • Guest
Turniej Pancerny
« Reply #5 on: 27 January 2010, 01:17:35 »
OK, dałem ci stosowne uprawnienia na naszym forum. Poczytaj co i jak i rejestruj się na stronie CK. A co do  obecności, właśnie dlatego szukamy czołgistów, ponieważ może się zdarzyć, że kogoś z nas nie będzie i będą braki osobowe.A tak zawsze będzie komu grać.