Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Broń

Broń i ekwipunek

<< < (2/13) > >>

Radzisław:
Jesli w 42/43 odcięta piechota niemiecka bedzie miała Sturmgewehr 44 .To padam na klate i gratuluje ...

Apos:

--- Quote ---Radzisław :
Jesli w 42/43 odcięta piechota niemiecka bedzie miała Sturmgewehr 44 .To padam na klate i gratuluje ...

--- End quote ---


Takie pełne odwzorowanie realiów historycznych możemy pominąć jeżeli miałoby to wpłynąć na ilość dostępnego sprzętu w grze. Im więcej sprzętu w RO2 ujrzymy, tym lepiej :)

ShariK PL:
Chętnie widziałbym pięści i niemców lać po mordach :D.

Radzisław:
Taak to najlepiej niech dodadzą Tygrysa Królewskiego, Rakiety V2  ,Spadochroniarzy , Klossa ..sorry drodzy forumowicze, jesli robi sie gre o stalingradzie ,grę opartą na realiach(jak sie pisze) .Trzeba trzymać sie jakiś zasad.Nie wiem ,ale zaczyna mi to zajeżdżać  sraj of druty.
PS.MAM NADZIEJE ZE GRA, bedzie reprezentować przyzwoity poziom i zachowa realia(jak do tej pory), uzbrojenia i ekwipunku żołnierzy z tamtego okresu.Tak aby poczuć to na własnej skórze.....Bo kolejnych gier fantasy z II wojny chyba jest aż nadto.Pzr

Guz:
Apos, generalnie sie z toba zgodze, ale osobisice zamiast StG44 wolal ujzec obce wzory uzbrojenia przyjete przez III rzesze.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version