Author Topic: Franz (flamewars)  (Read 21517 times)

lord_pl

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #15 on: 06 November 2009, 16:45:24 »
A jak ma być u Ciebie kocioł jak na forum masz 10 postów ??

Heniu

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #16 on: 06 November 2009, 19:41:10 »
Tak swoja droga to pomysl na nowe forum spozniony co najmniej 2 lata

O czym tu dzisiaj dyskutowac ?
Gra jest znana na wylot, polskich serwerow zostalo cale sztuk jeden (na ktorym i tak nonstop leci "battle in house").

I jednoczesnie nie rozumiem bulwersu kazika- kto jest jakis franz czy inny fuhrer ? Co to za "klan" 17 panzer cos-tam ?

Razi cie ze jakas grupka zupelnie nieznaczacych milosnikow czegokolwiek zaklada sobie inne forum ?

Rozumiem gdyby ktos na scenie miedzynarodowej trzode robil (ot jak ruski freikorps) ale takie lolki ? Z czym problem ? Z forum z 10 userami ?

kazmirzk

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #17 on: 06 November 2009, 20:23:34 »
Quote
Heniu :


I jednoczesnie nie rozumiem bulwersu kazika-

 Z czym problem ? Z forum z 10 userami ?


Chodziło mi o to, ze Plazma wypowiada sie negatywnie o ro.pl, po czym śmie jeszcze tu reklamować ten swój szajs.. I wcale nie jestem zbulwersowany, gdyz wiem kim jest Plazma i szczerze mowiac nawet radzilem Kadiemu by go nie brali do Fjr.1 bo i tak go w koncu wyrzuca. Co sie zreszta sprawdzilo. Jak dla mnie moze sobie na tej swojej stronie pisac cokolwiek dla tych jego 2 userow ktorych tam ma, byleby nie byl na tyle bezczelny by pozniej to tu reklamowac.

Biały Orzeł

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #18 on: 06 November 2009, 21:37:33 »
Stek bzdur i oszczerstw.Wielka szkoda, że dochodzi do takich incydentów.Powinniśmy jako polska scena trzymać się razem.Nie musimy się kochać ale okazujmy sobie szacunek.:(

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #19 on: 06 November 2009, 22:26:47 »
Heniu to nie jest tylko forum po 1 bo jest też strona, a po 2 to nie jest forum tylko o Ostfront, a głównie o Heroes of Stalingrad, o której to zdajesz się nawet nie wiedzieć (w sumie to się nie dziwie bo informacji tutaj o niej 0)

Quote
kazmirzk :
radzilem Kadiemu by go nie brali do Fjr.1 bo i tak go w koncu wyrzuca. Co sie zreszta sprawdzilo.


Już 3 osoby w tym temacie mają problemy z postrzeganiem rzeczywistości taką jaka jest. Z fjr sam odszedłem bo szczerze mówiąc brakło im skilla :) Wcale też nie prowadzę akcji przeciwko Waszej stronie - cały czas komentujecie post Franza, a nie mój - jak wiadomo konkurencja jest dobra, więc konkurujmy uczciwie, a użytkownicy sami wybiorą ten serwis, który będzie się im bardziej podobać ;)

Baby V

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #20 on: 06 November 2009, 22:48:24 »
Quote
Plazma :
Heniu to nie jest tylko forum po 1 bo jest też strona, a po 2 to nie jest forum tylko o Ostfront, a głównie o Heroes of Stalingrad, o której to zdajesz się nawet nie wiedzieć (w sumie to się nie dziwie bo informacji tutaj o niej 0)

Quote
kazmirzk :
radzilem Kadiemu by go nie brali do Fjr.1 bo i tak go w koncu wyrzuca. Co sie zreszta sprawdzilo.


Już 3 osoby w tym temacie mają problemy z postrzeganiem rzeczywistości taką jaka jest. Z fjr sam odszedłem bo szczerze mówiąc brakło im skilla :) Wcale też nie prowadzę akcji przeciwko Waszej stronie - cały czas komentujecie post Franza, a nie mój - jak wiadomo konkurencja jest dobra, więc konkurujmy uczciwie, a użytkownicy sami wybiorą ten serwis, który będzie się im bardziej podobać ;)


ja po raz drugi trafilem do konkurencji :)

vodka

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #21 on: 07 November 2009, 00:20:26 »
Wybacz Plazma, ale jak czytam niektóre rzeczy które piszesz to odżywają wspomnienia pewnych utworów literackich, o których istnieniu już dawno zapomniałem.Niosą one pewną prawdę ponadczasową. No i w pewnym sensie pewne kwestie tłumaczą. Odpowiedź poniżej.

Dziki_Koziol

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #22 on: 07 November 2009, 11:31:09 »
Czad! Vodka, postawie Ci pół magazynka do pepeszy za to. :D Na tarczy powiesisz co zechcesz. 8)

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #23 on: 07 November 2009, 11:43:52 »
Quote
vodka :
Wybacz Plazma, ale jak czytam niektóre rzeczy które piszesz to odżywają wspomnienia pewnych utworów literackich, o których istnieniu już dawno zapomniałem.Niosą one pewną prawdę ponadczasową. No i w pewnym sensie pewne kwestie tłumaczą. Odpowiedź poniżej.



Często oglądasz małe dziewczynki?

lord_pl

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #24 on: 07 November 2009, 14:51:44 »
Czemu wy mu jeszcze bana nie dacie wytłumaczy mi ktoś ?? Usunąć mu to koto dać bana na IP i nie będzie już miał gdzie reklamować tego swojego gówna .Plazma nam brakło skilla a tobie mózgu .

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #25 on: 07 November 2009, 15:14:18 »
Quote
lord_pl :
Czemu wy mu jeszcze bana nie dacie wytłumaczy mi ktoś ?? Usunąć mu to koto dać bana na IP i nie będzie już miał gdzie reklamować tego swojego gówna .Plazma nam brakło skilla a tobie mózgu .


Dlatego, że nie łamie regulaminu forum :) A Ty to masz jakieś kompleksy z tym banowaniem - w fjr tez chciales zbanowac saviera ale Ci Hans Ci nie pozwalał :D Nikt się z Twoim zdaniem nie liczy - zrozum to :) Nie reklamuje też swojej strony tylko podaje informacje o HoS, a że wiem o istnieniu czegoś takiego jak duplicate content to nie wklejam ich tutaj bezpośrednio.

lord_pl

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #26 on: 07 November 2009, 15:40:01 »
Za idiotyzm powinni Cię zbanować i już jesteś wrzodem na dupie i ośmieszasz polską scenę RO . Co ty możesz wiedzieć kto się liczy a kto nie i co do saviera masz złe informacje . Zgodze się z tobą w jednym nie reklamujesz swojej strony .... bo nie masz czego reklamować .

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #27 on: 07 November 2009, 16:32:56 »
Quote
lord_pl :
Za idiotyzm powinni Cię zbanować i już jesteś wrzodem na dupie i ośmieszasz polską scenę RO . Co ty możesz wiedzieć kto się liczy a kto nie i co do saviera masz złe informacje . Zgodze się z tobą w jednym nie reklamujesz swojej strony .... bo nie masz czego reklamować .


Ośmieszam? A ty coś na niej osiągnełeś? Zrobiłeś coś? Masz 7 postów na forum, które można uznać za kolebke sceny, jesteś w nic nie znaczącym klanie, nic nie osiągnełeś, a piszesz jakbym niszczył Twoją wieloletnią pracę. Pisałem Ci już, że nic nie znaczysz i nie nawet co z Tobą rozmawiać. A zbanować to powinni Ciebie bo cały czas łamiesz regulamin forum :) Nie chce też przypominać jak Ci się podobała strona jak byłem jeszcze w Fjr :)

lord_pl

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #28 on: 07 November 2009, 16:43:13 »
Właśnie nam pokazałeś jakie wartości są dla Cienie ważne. Brawa dla tego pana i nie próbujcie z nim rozmawiać jeśli macie poniżej 192 postów ponieważ troll nie uzna was za równych sobie. Za to ty jesteś w bardzo znaczącym klanie i masz bardzo znacząca stronę i forum z 4 postami

plonek

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #29 on: 07 November 2009, 18:51:21 »
widzę że Plazma nie daje o sobie zapomnieć...

Nie potraficie go "wyeliminować" to nauczcie się z nim żyć ;]