Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

weteran walk poszukuje klanu

(1/1)

Zabstone:
Po rozpadzie FB 2 ( mam nadzieje ze tymczasowym)  poszukuje klanu .. najlepiej czesto uczeszczajacego na serwerach DH .. wyspecjalizowany jestem na bataliony spadochroniarzy itp.... zreszta coz tu wiecej mozna dopisac .. mozecie mnie przetestowac podczas gry

Ryszka:
Niestety z tego co wiem, to Zabstone przez te trzy lata, od napisania powyższego postu, zmienił się bardzo, założył rodzinę i jest prezesem dużej firmy. Kandydował nawet na senatora, albo chciał jakiegoś przekupić, nie pamiętam już. ;)

Tutaj masz Ceza aktualne  zdjęcie Zabstona, a ten koleś co podpowiada, to nie chwaląc się ja ( mówię mu że chcesz się z nim skontaktować)


A tutaj fota z początków gry w RO1

ufo_has_landed_!:
Ryszka, uprzedziłeś mnie ! Ale zrobiłeś to bosko :) Masz plusa, a ja sobie walnę przynajmniej facepalma

Ryszka:
Najgorsze jest to że tłumaczę Marlonowi że boss może być tylko jeden, a ten dalej się zastanawia czy dołączyć ( dobra już kończę)

PS: Teraz na poważnie. Marlon Brando świetny aktor i wielki szacun dla niego. Ceza obejrzyj ojca chrzestnego, albo jeszcze lepiej przeczytaj. Mario Puzo jest autorem książki. Przyda Ci się do prowadzenia klanu.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version