Author Topic: Szkolenie (podzielony)  (Read 10337 times)

kazmirzk

  • Guest
Szkolenie (podzielony)
« Reply #45 on: 19 October 2009, 15:50:24 »
Quote
coval^^ :

czy Kazmirzk przyjmie wyzwanie i sprobuje znizyc swoje IQ z 1 do -1, aby znow moc sie szczycic najniższym IQ i zdobedzie Krysztalowa Pule? czy znow bedzie mogl byc z siebie dumny? czy wyewoluuje z Bulbazaura do Ivyzaura? czy Ash Ketchup znow zlapie go do PokeBall'a?
ogladajcie nas!


nie przyjmę, wystarczy mi fakt iż twój poziom intelektualny właśnie ujrzał światło dzienne. Swoją drogą błysnąłeś również wiedzą na temat znajomości testów na IQ oraz gustem w dobieraniu programów rozrywkowych w telewizji.

( jeśli któreś z powyższych słów jest dla ciebie niezrozumiałe- www.pwn.pl . Nie do końca pamiętam, który z was dwóch- ty czy skar-  był analfabetą, a który niedorozwinięty ruchowo. Tak więc ten sprawniejszy fizycznie może klikać, a ten niedołężny bedzie sylabizował mu hasła, które ma w wyszukiwarce wpisywać.. Ale ponieważ żaden z was inteligencją nie grzeszy, zawsze możecie szukać pomocy wśród "internautów" forum internetowego, gdzie przyjmą was z otwartymi ramionami - www.sweetbrokacik.pl  Używając powyższej instrukcji, zarejestrujcie się tam.. a tamte przyjazne duszyczki z miłością przyjmą was w ich różowiutkie progi )

Skar

  • Guest
Szkolenie (podzielony)
« Reply #46 on: 19 October 2009, 16:00:34 »
Widzę kazmirzk, iż chcesz poszerzyć waszą internetową społeczność
Quote from: gdzie przyjmą was z otwartymi ramionami - www.sweetbrokacik.pl
ale wystarczy mi iż tylko to forum współdzielimy :D

coval^^

  • Guest
Szkolenie (podzielony)
« Reply #47 on: 19 October 2009, 16:11:36 »
sorry za wszystko Kaziu :(
ta strona to na prawde to czego potrzebowalem, tu moge sie spelnic, a www.pwn.pl, to dopiero cos! wikipedia przy tym siada!
dzieki na prawde za www.sweetbrokacik.pl, mam nadzieje ze podasz mi jeszcze wiecej rad i porad na tej stronie, bo nie chce zeby wszyscy z RO.pl wiedzieli o naszych rozmowach...
naprawde martwie sie o ciebie, i mam nadzieje ze publikujac tu ten post pomoge ci znalezc kogos odpowiedniego :)