Author Topic: |EU| Helden  (Read 11199 times)

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #30 on: 28 August 2009, 23:41:36 »
RO2 w porównaniu z RO to GÓ..O nie gra,moim zdaniem.Takiego klimatu i takich graczy już raczej żaden następca RO niedostarczy.Pamiętam wasze opinie jak żeśćie z  Day of Defeat na RO przeszli,no same superlatywy,no a ciocia to pewno prawie piszczała,gdy z bagnetów nas dzgała,he he:pNiewiem ,może zakupie RO2 tak dla sprawdzenia,ale raczej kariery poprzedniczki jej nie wróżę.

Może "STARCY I STARUSZKA"wymienieni prze zemnie wcześniej jeszcze zechcą się spotkać na RO,ten ostatni raz?
Pożyjem,zobaczym.:con


Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #31 on: 29 August 2009, 15:08:50 »
Fakt, tak mocne zawężenie teatru walk, to zły pomysł. Mi by wystarczyło gdyby odświeżyli RO dodając samoloty, bo tego brakuje mi najbardziej.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #32 on: 30 August 2009, 08:33:43 »
Na pewno będą inne mapy na innych odcinkach fronty, w razie czego liczymy na nowe mapki customowe:)

cichy.

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #33 on: 31 August 2009, 20:12:13 »
KurkA! ARMA2! now now nowww, nie mam z kim w abramsie jeździć.

grzech.pl

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #34 on: 31 August 2009, 22:44:21 »
Cichy, to Ty nie wiesz, że najlepiej jeździ się czołgiem samemu? :p

Wawer

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #35 on: 01 September 2009, 02:53:48 »
Bart, Kurka... Jak zrobicie spotkanie staruszków to ja się piszę.  Może jakaś sobota? np za dwa tyg?
Browarek chętnie wypiję, polatam z tagiem [DESTINY], będzie śmiesznie :p
Chłopaki z bse na pewno chętnie pograją a może uda się ściągnąć jeszcze jakieś stare wilki co już nie pamiętają ekranu ładowania gry?


A w ogóle nie jęczeć chłopaki... ta gra i tak przetrwała dłużej niż można się było spodziewać. Może RO2 nie będzie szczytem marzeń a niektórzy miło się rozczarują? Zobaczymy jak zagramy.

Aby jednak napisać na temat powiem, że na admina serwera |EU| Helden  skarżą się nie tylko polacy. Na forum ro.ladder też jest taki temacik. :p

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #36 on: 02 September 2009, 21:24:02 »
cichy. to zapodaj jakieś namiary na kontakt z tobą na PW. popykamy jak kiedyś w "GEARS OF WAR"