Author Topic: Heroes of Stalingrad - newsy  (Read 2992 times)

IgraSov

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« on: 16 May 2009, 14:46:27 »
Na oficjalnym forum TWI ukazał się temat, w którym przedstawiony został model, który ma być w RO2, mianowicie jest to BMW R75.



Link do tematu

Radzio

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #1 on: 16 May 2009, 15:56:34 »
Fajny model ,ale jeszcze szkielet.Mam nadzieje ze w koncu zrobia mołotowy dla ruskiej piechoty,dosyc powszechne i np.Miotacze płomieni i kilka poprawek broni(pepecha i mauser)

IgraSov

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #2 on: 17 May 2009, 00:07:55 »
Na fajnie, fajnie jakby zadbali o takie coś :) BMW miały montowane KMy, więc w grze mogłyby być, ale z tego co tu widać nie będzie:((

Wittmann

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #3 on: 17 May 2009, 13:10:03 »
tylko ciekawe czy akcja będzie sie toczyć tylko w stalingradzie , mogliby by pomyśleć o łuku kurskim

IgraSov

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #4 on: 18 May 2009, 14:59:01 »
no przedpola też powinny być :)

Trójgraniec

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #5 on: 21 May 2009, 19:39:21 »
Eee - fejk jakiś. Mam przynajniej taką nadzieje bo jak wrzucą to do gry to na wiekszości kompów bedzie mulić.

IgraSov

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #6 on: 22 May 2009, 14:57:42 »
no przynajmniej na moim nie będzie:D

Radzio

  • Guest
Heroes of Stalingrad - newsy
« Reply #7 on: 22 May 2009, 15:18:22 »
Ja mam nadzieje ze nowy silnik  bedzie juz lepiej napisany i nie bedzie tak zamulał.Swoja droga fajnie by było, aby ujeli aspekt przedola Stalingradu.Jak wiemy to tam rozegrała sie decydujaca ofensywa radziecka i wiemy jak sie zakonczyła.Wiedz chyba tego twórcy gry nie omina(jesli chca trzymac sie faktów a nie tylko tzw"grywalnosci").Jesli gra ma skupiac sie tylko na Stalingradzie, powinna byc dokładna.Moze jeszcze taka uwaga odnosnie sojuszników III Rzeszy, fajnie by było jesli dostepni byli by w grze np.Rumuni(jesli mowa o przedopach powinni byc!!).Ale jak wiem z doswiadczenia predzej spodziewac sie moge V2 w grze niz takiego detalu.Tu bramka dla modów.Pozdrawiam