Żołnierze > Unitarka

Parę pytań

(1/6) > >>

Tiber:
Niedawno kupiłem sobie tą grę. Po 2 godzinach ściągania uaktualnień i patchy jakoś się włączyło

Mam 3 pytania:
1. Jak zmniejszyć ping..?
2. Dlaczego przy próbie dołączenie do jakiegoś serwera ściągają mi się jakieś pliki...jakieś tekstury, czy coś :D w każdym bądź razie trwa to dobre 20 min. i tak za każdym połączeniem.
3. Przy hostowaniu - czym się różni serwer nasłuchujący od dedykowanego ?
Jak na przykład chciałbym założyć własny serwer na hasło na którym grałyby tylko 2 osoby - będzie widoczny na ogólnej liście serwerów ?

Proszę o wyrozumienie. Nie jestem specem od tych spraw :P

Z góry dzięki :)

Sojuz_PL:
1. Nie sciagaj niczego w czasie gry.

2. To normalne kiedy wchodzisz na serwery z mapami nie standardowymi. Oprócz mapy customowej sciągają Ci sie także nowe tekstury.  Pamietaj ze od wydania gry minelo juz ponad dwa lata i w tej chwili jest mnóstwo nowych rzeczy na serwerach.
Ponadto w celu skrócenia czasu ładowania map możesz wykonać następujące zmiany:

znajdz redorchestra.ini w
steam/steamapps/common/red orchestra/system

otworz plik i w zmien wielkosc chace w zaleznosci od ilosc pamieci w twoim komputerze
znajdz wpisy z CacheSizeMegs pod [Engine.GameEngine].
Ustaw:
- jesli masz 256 MB RAM lub mniej
CacheSizeMegs=32

- jesli masz 512 MB RAM
CacheSizeMegs=64

- jesli masz 768 MB RAM
CacheSizeMegs=128

- jesli masz 1 GB lunb wiecej
CacheSizeMegs=256

i drugi fix, wylacz precaching:

tez w pliku redorchestra.ini

pod [ALAudio.ALAudioSubsystem]
zmien UsePrecache=True na UsePrecache=False

pod [Engine.LevelInfo]
zmien bNeverPrecache=false na bNeverPrecache=true

pod [Engine.NullRenderDevice]
zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [D3DDrv.D3DRenderDevice]
zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [D3D9Drv.D3D9RenderDevice]
zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice]
zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [PixoDrv.PixoRenderDevice]
zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

3. Dokladnie nie wiem. Kilka razy stawialem juz serv i z moich obserwacji wynika:
*dedykowany - po postawieniu serva, nie zrzuci Cie na niego bezposrednio. Nie sprawdzalem czy mozna wtedy serv odszukac na liscie serwerów i na niego wejsc.
*nasłuchuj - po postawieniu serwera od razu zrzuci Cie na serwer na mape jaka wybrałes podaczas konfiguracji...  
Osobiscie polecam brac 'nasluchuj'.


--- Quote ---będzie widoczny na ogólnej liście serwerów ?
--- End quote ---

Tak serwer będzie widoczny na liscie serwerów i kazdy kto bedzie znał haslo bedzie mogl na niego wejsc.

Tiber:
Dzięki za odpowiedź.

BIA Radzio:
PO co mu Sojuz kazesz grzebac w plikach ini!!!!!.Napisz jaki posiadasz komputer ziomek ,jesli masz słaby mozesz sie w to pobawic.Jesli dobry omijaj tej funkcji jak ognia.Dlaczego... mapy moze przyspiesza ,ale gra na serwie to horror.Dlaczego...a to ze cały czas bedzie ci sie doczytywac mapka,wyskoczy ci np.przeciwnik zaa rogu i cyk kilka klatek stop...bec przegrałes.Warto poczekac kilka sekund wiecej na wczytanie mapy(bez zmian w ini.)i grac płynnie ,czasami wolno ale bez ciec(zawsze jest opcja opuszczenia detali).Wazne tez jaki posiadasz dysk i ram.Bo jak wiadomo im lepszy dysk i ram to proces ładowania map szybszy.Pozdrawiam

Tiber:
Dysk 80 GB
a ramu mam 1792 MB

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version