Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Carpathian Crosses

carpathian crosses umarło ??!!

(1/5) > >>

wisnia:
Witam, z góry przepraszam jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat. Chciałem zapytać czy ktoś z kolegów wie co się stało/dzieje z modem CC? Symptom wskazujący na to, że mod umarł to zniknięcie strony z adresu carpathiancrosses.com. Było bardzo szkoda gdyby okazało się to prawdą tym bardziej, że mod sprawiał wrażenie całkiem dopracowanego i zapowiadano bardzo fajne nowości w kolejnej becie. Z góry dzięki za info i pozdrawiam.

BIA Radzio:
Mam nadzieje ze nie umarło.Szkoda ze tam mało graczy, interesuje sie tym modem ubolewam nad komercyjnym nastawieniem na II wojne swiatowa(własnie srodowiska Ro maniaków).

Chupacabras84:
Rozwin mysl 8)

Herr_Batke:
To, że był dopracowany nie ulega wątpliwości, tyle, że co z tego? Powiem słowami Wojewódzkiego :wink: CC było (czy jest) jak piwo bezalkoholowe - ani nie kręci, ani się nie chce rzygać, ani kompletnie nic...
CC nie miało tego "czegoś" - duszy, błysku czy jakkolwiek to nie nazwać. Było takie bezpłciowe...:(
Szkoda, bo niektóre bronie były ciekawe i możnaby je było wykorzystać w normalnej RO.
Ale to tylko moje osobiste odczucia.

BIA Radzio:
hmm .Piszesz  jak bys grał tylko w jedna mapke.Co fajnego w tym modzie :przecinanie zasieków,granaty ppanc,front wschodni,klimatyczne mapy.Dlatego dziwie sie twojej opinii ...to tak jak bys napisał to o Ro bo ja tam nie widze róznicy.:wink

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version