Author Topic: Szkoła Snipera :)  (Read 37677 times)

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #45 on: 16 October 2009, 20:50:14 »
Quote from:  Krzyż w celowniku trzęsie się jak pijakowi z delirium
 .Kozioł trza było se klina zapodać,he he:p


Dziki_Koziol

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #46 on: 17 October 2009, 17:22:14 »
Jak się pije to się nie strzela :p :D BHP uber alles!!

Zaridian

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #47 on: 28 February 2010, 08:23:28 »
Niektóre piszą że snajpa to broń boża albo że ma klątwę. Snajpa zadaje takie same obrażenia co broń która posłużyła za pierwowzór czyli Mosin, Kurz itd. Do biegających wystarczy strzelać z wyprzedzeniem. Jak bardzo wyprzedzać? Chlera wie! Ale satysfakcja ze zestrzelenia kolesia który ubił już 20 naszych jest bezcenna. Zwłaszcza jeżeli do był jakiś czołgista który wyciągnął swój czerep ponad wieżyczkę.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #48 on: 28 February 2010, 09:40:40 »
Snajpa jest spoko jak się wie co z nią robić:D. Niestety ja nie posiadam takiej umiejętności i zadowalam się zwykłym samopowtarzalnym lub PPSz jakieś tam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

krv[PL]

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #49 on: 24 April 2010, 16:11:22 »
klik :) napewno spodoba sie co poniektorym ;) poradnik strzelca wyborowego napisany w latach 70tych dla strzelcow wyborowych LWP :) co prawda PSO-1 i Dragunow no ale.. ;)

FanBoy

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #50 on: 17 November 2010, 10:26:07 »
Quote
ShariK PL :

 Snajperka to przeklęta broń, rzuconą przez Boga. Ten kto ją weźmie ze sobą, długo nie pożyje.

Tylko najstarsi górale wiedzą jak jej użyć.

Otóż nie zgodzę się.
Dobry Snajper jak ja czy kilku innych potrafi zestrzelić Bóg jeden wie skąd, po czym od tak zmienic pozycje i zastawić pułapke na żołnierzy którzy mogli go ewentualnie dostrzec przy oddawaniu strzału.
Ale ponieważ wątek to "Szkoła Snajpera", to musze powiedzieć, że nie rozumiem np: Snajperów na serwerze FunMaps... na Airhc wszyscy od razu rzucają sie na karabiny samo powatarzalne, a ja nimi strzelać nie potrafie ^^ strzelam z tego i może za 3-4 razem trafie xD A z powtarzalnych jak Karabiner Kar98k i Mosin-Nagan 91 strzelam jak zawodowiec i mało kto mi dorównuje, kto ze mną grał ten wie \m/

Dziki_Koziol

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #51 on: 17 November 2010, 18:23:21 »
Quote
krv[PL] :
 co prawda PSO-1 i Dragunow no ale.. ;)


Stare ale jare. W tamtch czasach i na początku lat 80-tych mieliśmy jeszcze armię, która do czegoś się nadawała. Kbw SWD, pomału staje się przeżytkiem, teraz wchodzą lepsze kb wyborowe, z lepszymi celownikami, ale dobry SWD może jeszcze zamieszać. Sam strzelałem z SWD na odległość do 300 metrów (ostatnio 11 listopada). Ze stabilnej postawy (stojąc z podparciem), mając nieograniczony czas, nie ma siły, żeby nie trafić w standardowe popiersie, nawet na 300 m (bez kombinacji z nastawami celownika). Amunicja też typowa, wojskowa z pociskiem zwykłym, czyli nie selekcjonowana, ani nie ta radziecka do strzelania precyzyjnego, a mieliśmy też taką. Moim zdaniem najsłabsze elementy tego kb to nakładki lufy (które trzeba umiejętnie zdjąć i założyć) i popychacz, na którego włożenie na miejsce trzeba mieć patent. Po prostu bez praktyki trudno to zrobić. Acha, pamiętać trzeba, zeby nie zgubić tłoka gazowego. Ktoś, kto wcześniej skłądał kbk AK, szybko złapie o co chodzi w SWD. Ja lubię ten karabin, oby mi było dane postrzelać w Bartoszycach :D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #52 on: 17 November 2010, 19:38:14 »
Jak dla mnie ludzie podniecający się snajperkami w życiu i grach są po prostu skończonymi frajerami, którzy nie umieją nikogo pokonać w walce np. w łapkach mają podniecający ich niemiecki StG 44 albo G 43, i kiedy koleś z Mosinem wz. 44 wbije im bagnet czują się oszukani, i że koleś jest cheaterem, więc jak najszybciej biorą karabin snajperski, kapią w jednym miejscu mapy, i ja zabiją jakiegoś przypadkowego sołdata co wystrzelono broń z ręki to mają satysfakcje jakby normalnie gracza tygodnia międzynarodowej społeczności RO załatwili. A jak ktoś im wtedy znowu wbije w żyć bagnet to "nie będę grał z cheaterami!" i wychodzą. :P
Jednym słowem snajperzy i ci co koniecznie chcieli by nimi zostać są zwykłymi sadystami-mordercami, a nie żołnierzami, i takich należy rozstrzeliwać na miejscu jak obsługi miotaczy ognia albo przynajmniej obciąć im palce wskazujące.

Do niewoli należy brać jedynie: piechotę, czołgistów, artylerzystów i marynarzy oraz służby tyłowe. Oprócz tych ostatnich ci wcześniejsi najczęściej obrywają czymś podobnym do tego czym sami strzelali. :D
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

`lay-Z

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #53 on: 17 November 2010, 19:45:00 »
Quote
FanBoy :
Quote
ShariK PL :

 Snajperka to przeklęta broń, rzuconą przez Boga. Ten kto ją weźmie ze sobą, długo nie pożyje.

Tylko najstarsi górale wiedzą jak jej użyć.

Otóż nie zgodzę się.
Dobry Snajper jak ja czy kilku innych potrafi zestrzelić Bóg jeden wie skąd, po czym od tak zmienic pozycje i zastawić pułapke na żołnierzy którzy mogli go ewentualnie dostrzec przy oddawaniu strzału.
z powtarzalnych jak Karabiner Kar98k i Mosin-Nagan 91 strzelam jak zawodowiec i mało kto mi dorównuje, kto ze mną grał ten wie \m/


zawsze myślałem, że Heniu z enclave jest najlepszy :dozingoff

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Szkoła Snipera :)
« Reply #54 on: 17 November 2010, 20:21:36 »
Nie ma to jak być skromnym :D

IgraSov

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #55 on: 17 November 2010, 21:07:36 »
Skromność na forum i pełen popis w grze...

kazmirzk

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #56 on: 18 November 2010, 00:24:39 »
Quote
FanBoy :
 A z powtarzalnych jak Karabiner Kar98k i Mosin-Nagan 91 strzelam jak zawodowiec i mało kto mi dorównuje, kto ze mną grał ten wie \m/


ofnet !!111jedenaście

Yab_PL

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #57 on: 18 November 2010, 00:51:38 »
snajpa jest dla nubow. Nie ma to jak na full auto z pepeszy wpasc do pokoju i poslac wszystkich tam zgromadzonych na respa :D

Hiacenty

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #58 on: 18 November 2010, 01:54:47 »
:cry

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #59 on: 18 November 2010, 03:30:49 »
Yab_PL - Popieram zwłaszcza takie dzieci miło skosić co czają się z StG 44 za snajperem żeby zabrać jego snajperkę kiedy zginie. To że reszta drużyny musi przeciwstawić słabiutkie Mausery bez optyki kontra: Pepesze, SWT i Mosiny zdaje się ich nie interesować.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"