Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Broń

Szkoła Snipera :)

(1/21) > >>

krv[PL]:
Siema.
Dawno nie gralem i okazalo sie ze jestem lipnym strzelcem :P czy jakis masta snipa lub inny pro :D moze nagrac jakies demoko instruktarzowe (lub inny screen) jak pukac ze snipy na dalekich odleglosciach (w przedziale powiedzmy 200-500m)? interesuje mnie szczegolnie jak sie sprawy maja na berezynie (tam chyba najlatwiej mysle :D)

Chupacabras84:
Jak dla mnie zdecydowanie lepszym wyjsciem jest trenowanie skilla na botach. :D

Hiacenty:
Nigdy nie bierz snajpy najgorsze co może być..:)

ShariK PL:

--- Quote ---Hiacenty :
Nigdy nie bierz snajpy najgorsze co może być..:)

--- End quote ---


 Snajperka to przeklęta broń, rzuconą przez Boga. Ten kto ją weźmie ze sobą, długo nie pożyje.

Tylko najstarsi górale wiedzą jak jej użyć.

kryszek:

--- Quote ---ShariK PL :

--- Quote ---Hiacenty :
Nigdy nie bierz snajpy najgorsze co może być..:)

--- End quote ---


 Snajperka to przeklęta broń, rzuconą przez Boga. Ten kto ją weźmie ze sobą, długo nie pożyje.

Tylko najstarsi górale wiedzą jak jej użyć.

--- End quote ---


Z dupy jesteście i gówno wiecie xD
Nie no przepraszam ;p

Wiesz Hiacek, sprzeczałbym się,czy snajperka jest najgorszą bronią, a jesli tak uważasz, to proszę podaj chociaż jeden argument ;p

Sharik nie zgodzę się z twoją tezą, bo to czy długo pozyje zależy jak mam poustawiane klawisze od podnoszenia broni, bo prawda taka,ze mnie najczęściej zdejmowali jak snajperke po trupie podnosiłem, bo klawisze mi się myliły xD

Krv wątpie, zeby ktokolwiek miał zamiar robić filmik instruktażowy, jak się wyjada z danego rodzaju broni;p To po pierwsze, a po drugie snajperką się umie grac od początku(tzn albo umiesz grać snajperką, i ćwiczysz, albo nie potrafisz i nie dotykasz jej w ogóle, nazywajac ją syfem itd ;p ) , ja pamietam w każdej grze imałem się snajperki, od Cod'a do TF'a :P(plus jakieś modyfikacje typu insurgency itd)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version