Author Topic: cod5  (Read 7221 times)

Skucha

  • Guest
cod5
« Reply #15 on: 13 November 2008, 01:16:25 »
mi steam nie dziala w akademiku ;|

Bathin

  • Guest
cod5
« Reply #16 on: 24 December 2008, 08:55:19 »
Niestety, 1,5 miecha temu przestałem grać w RO, a grałem 2,5 roku non stop, a wszystko przez multi CoD:WaW:( , a wiele się nie spodziewałem po rozegraniu kilkudziesięciu godzinach MP w CoD4. Jednak sieciowa rozgrywka w WaW jest kilka razy lepsza niż w czwórce. Przede wszystkim mamy o wiele większe mapy na których rządzą rajfle, semi i snajperki. Wielką frajdę sprawia mi zaliczanie wszelkich wyzwań, np takich jak "bez skazy", które w niedzielę udało mi się zaliczyć na 50 slotowym serwerze hard core z licznikiem 43:0.
Dużo ostatnio piszę się tu o grze "Left for Dead", jeżeli kochacie zombiaki to po przejściu SP (cienki jak barszcz) odblokowuje się misja "Noc nie umarłych", jesteś amerykańskim marines, który musi bronić się w ruinach budynku przed nacierającymi hordami nazi zombie. Największą jednak frajdę walki z zombie, daje możliwość gry w trybie współpracy, jednocześnie może grać do 4 ludków i to jest prawdziwa masakra ! Rozgrywka polega na przeżyciu jak największej ilości rund, mi wczoraj z 3 typami udało się wytrzymać do 20 rundy, nieoficjalny rekord świata, oczywiście ustanowiony przez Polaków to 35 rund.
W sumie tego posta napisałem, bo liczę że przynajmniej kilku z Was gra w CoD:WaW i można by jakiś mini team na zombiaków stworzyć i pokusić się o 35 rund :)
Acha, tryb współpracy daje nam też możliwość przejścia normalnej kampanii.
Pzdr
Ps. Sorry że na tym forum o innej grze, RO na zawsze zostanie w moim sercu jako najlepszy MP w jaki grałem, ale wszystko kiedyś ma swój kres.

Wesołych Świąt.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
cod5
« Reply #17 on: 24 December 2008, 14:16:02 »
Ja mam CoD: WaW, przeszedłem kampanie, zagrałem na chwile w multi na piracie bo był pare serwerów tzw. non-steam, ale w kooperacji jeszcze nie grałem a zwłaszcza z zombimi, więc jeśli chciałbyś zwalczać zombi z Sharikiem, daj mi znać :)

Skucha

  • Guest
cod5
« Reply #18 on: 26 December 2008, 12:18:36 »
W zombiaki gralem z 5h lacznie i straaaasznie mi sie to znudzilo, z tego co wiem trojgraniec i nekol z checia by zagrali, ja wole na mulity poszpilac Karem z bioderka :)

Trójgraniec

  • Guest
cod5
« Reply #19 on: 26 December 2008, 23:29:02 »
Mi i nekolowi tez juz przeszło - gdyby dało sie przeskoczyc pierwsze 10 lvl to jeszcze moze by sie pograło, a tak to cała zabawe diabli biora bo ktos zwykle cos z nudów spie.... Tak z innej beczki - czemu wszyscy na singla narzekają - graliscie ostatnio w o lepszego o 2wś? Klimat jak dla mnie bomba, do czerstwizn bym tylko misje pojazdowe zaliczył

kazmirzk

  • Guest
cod5
« Reply #20 on: 26 December 2008, 23:33:28 »
Quote
Trójgraniec :
graliscie ostatnio w o lepszego o 2wś?


yyyy Red Orchestra? Nawet w trybie practice?

Bathin

  • Guest
cod5
« Reply #21 on: 29 December 2008, 09:04:00 »
Quote
Trójgraniec :Mi i nekolowi tez juz przeszło - gdyby dało sie przeskoczyc pierwsze 10 lvl to jeszcze moze by sie pograło, a tak to cała zabawe diabli biora bo ktos zwykle cos z nudów spie....

To prawda, musi być 4 zdyscyplinowanych graczy i obowiązkowo TS. Raz z pospolitym ruszeniem zwołanym na szybko na serwerze udało nam się dojść do 20 rundy, potem to już coraz gorzej. Albo jeden z drugim muszą nagle jeść, albo wyjść, albo któryś matołek otwiera nie te co trzeba drzwi.
Quote
kazmirzk :
Quote
Trójgraniec :
graliscie ostatnio w o lepszego o 2wś?

yyyy Red Orchestra? Nawet w trybie practice?

Kazik, nie trzymaj się już tak kurczowo RO, świat poszedł do przodu:p
Singiel nie jest zły, ale w "czwórce" był lepszy.

Hiacenty

  • Guest
cod5
« Reply #22 on: 29 December 2008, 10:08:52 »
Bathin ty żyjesz  :D:D:D A myślałem że cod cie wsiąknął całkowicie8)

VikPL

  • Guest
cod5
« Reply #23 on: 29 December 2008, 13:06:21 »
jakby ktos chcial ze mna udupic paru zombiakow -> gg 5282769

Wawer

  • Guest
cod5
« Reply #24 on: 29 December 2008, 18:48:52 »
Singiel w CodWW jest czerstwy. W CoD4 był naprawde niezły - tutaj jest słabo... wytrzymałem może ze 40 min. Tak czy siak w single i tak w zasadzie nie gram więc może mam kiepski gust:p

MP na freeplayu jest w mojej opinii lepszy niż w CoD4 gdzie był całkiem niezły. Tryby jednak nieco z dupy i zgraja pacanów którzy do gry klanowej najchętniej obcięliby grę z całej grafiki, dźwięków, recoila, dużych map itp.
Generalnie gierka do gry klanowej się nie nadaje ale do popykania na free ze znajomymi jak najbardziej. Freeplay na HC daje dużo frajdy, doświadczenie z RO jeśli chodzi o grę bez celownika ( bioderko) przydaje się jak najbardziej. Bronie w sumie całkiem nieźle strzelają choć są dość nierówno zbalansowane. O czołgach nie ma co mówić - arcade jak cholera ale w sumie gra w założeniu nie ma powalać realizmem.
Grafika zajebista, mapki ładne i chyba bardziej dopracowane niż w COD4 , na trybach tdm, Hq itp. zjebane spawny przeciwników ale można się przyzwyczaić.

W każdym razie wolę sobie dla odmiany pograć w taką gierkę w miłym towarzystwie niż pykać samemu na publikach w RO gdzie o teamplayu i tak nie ma mowy.
Jak mam z kim pograć w Orkiestrę, gram.

BIA Radzio

  • Guest
cod5
« Reply #25 on: 29 December 2008, 20:12:53 »
Dlamnie Cod od jakiegos czasu to ...to samo .Jesli  lubi ktos dobra fabułe i jakis tam realizm lepsza nowa czesc bia.Szkoda tylko ze w naszym kraju wersja z polskim dabingiem(łee).Moze i świat idzie do przodu ale nie w Codzie.Pozdrowienia dla graczy wymagajacych i tych co dadza stówe aby dowartosciowac swoja niepełnosprawnosc (gry opiekunki ,trzymajace za raczke do konca) .