Author Topic: Zostaliśmy sami?  (Read 16432 times)

Alex

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #15 on: 14 December 2006, 12:33:51 »
Quote
ciocia|Ola :
Czyżby pogadanka nad wyższością Świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocą?!
Gra normalna - może się znudzić teraz po free weekend przybyło graczy jak i forumowiczów w moim odczuciu, ale wymiękną niedługo, - dlaczego?! -  bo to słaby tytuł - mało, kto go zna.



Graczy może i przybyło ale to chyba tylko tak na czas "free weekend". Tytuł też moim zdaniem jest niczego sobie. Ta gra ma inną "wadę" (wg graczy css, unreala, quake, doda i innych strzelanek). Brak jest mianowicie celownika i tak jakby "indywidualne" punkty mniej się liczyły. Dlatego też na napływ dużej ilości "świeżej krwi" nie ma co liczyć. Dobrze będzie jeżeli ilość graczy pozostanie na podobnym poziomie co w chwili obecnej. Zresztą, jeżeli polski wydawaca gry położył na nią "laskę" to może oznaczać tylko jedno: gra odchodzi do lamusa.

PrezesOi

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #16 on: 14 December 2006, 16:21:51 »
dla mnie RedOrchestra to najciekawsza gra multiplayer FPP 2006 roku. zal sciska ze tak dobrą gre robi taka biedna firma (ograniczone fundusze na rozwoj, place dla zespolu itd) , a kupa kasy leci w firmach typu EA na wydawanie syfow typu bf2142.

Guz

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #17 on: 14 December 2006, 18:22:20 »
@PrezezOi Powiem wiecej odnosze wrazenie ze ten rok byl wyjatkowo slaby jezeli chodzi o dobre gry, wiekszosc to byly niestety gry na dzien - dwa. Moze sie stazeje i juz mnie nie bawi to co kilka lat temu ale mimo wszystko czegos w tych nowych grach brakuje

Ogoor

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #18 on: 14 December 2006, 19:00:48 »
RO wymaga współpracy w drużynie, aby wygrać. Sporej części ludzi nastawionych tylko na siebie to nie pasuje. Poza tym RO ma trochę inną dynamikę, do której trzeba się przyzwyczaić.
Co do nowych gier to Prey jest dobry.

Damianx2x2

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #19 on: 14 December 2006, 19:23:16 »
Moze dziwią sie tak niską cena ? Uwazaja ze jesli tanie to gówniane ? Mnie jednak to własnie skusiła cena i trailerek :) Uwazam ze RO jest sporo lepsze od Cs czy CoD. Co prawda w CoD'zie jakos akcja wyglądala owiele inaczej od jeden osoby zalezalo przetrwanie i wygrana a tu jedna osoba nie ma szans. Jest walka druzynowa. Moze swieze miesko armatnie nie jest do tego przeyzwyczajone i sie poprostu boi ? Nie chca sprobowac i nie wiedza co traca.

Sadek76_pl

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #20 on: 15 December 2006, 08:06:43 »
Zadna gra jak ro nie ma klimatu  II wojny światowej tu licza sie realia(brak celownika) bron jak najbardziej bliska realiom.Jak dla mnie to NR.1

MataDor

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #21 on: 15 December 2006, 09:47:33 »
Quote
Sadek76_pl :
Zadna gra jak ro nie ma klimatu  II wojny światowej tu licza sie realia(brak celownika) bron jak najbardziej bliska realiom.Jak dla mnie to NR.1


Dokładnie klimat II WŚ jest totalny, jak nigdzie. Numero uno.

Torke

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #22 on: 15 December 2006, 12:29:00 »
Eee jak dowiedzialem sie o free weekend , postanowilem zamiast meczyc sie z downloadem , pooprostu kupic gre . Przypadla mi ona do gustu i milo mi sie w nia gra . Ogolnie lubie tematyke II w.s wiec jest to dla RO duzy + .
Ciekawy bylby dodatek dodajacy np.wojska alliantow oraz np wlochow i zabojadow .

Damianx2x2

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #23 on: 15 December 2006, 13:26:39 »
Quote
Torke :

Ciekawy bylby dodatek dodajacy np.wojska alliantow oraz np wlochow i zabojadow .

A to nie slyszales o Mare Nastrum ? Ja czekam z niecierpliwościa :)

rempage

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #24 on: 15 December 2006, 21:36:57 »
A ja myślę że problem pustych polskich serverów to po prostu to że niema na nich map niestandardowych. Sam gram głównie na czołgowych z wszystkimi najnowszymi mapkami i Polaków jest tam sporo. Ile można grać ciągle na tych samych lokacjach-ludzie sie znudzili i grają gdzie indziej.Proste

Goral

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #25 on: 15 December 2006, 22:20:54 »
Mamy serwer tylko z mapkami niestandardowymi i też nie jest oblegany...

Wawer

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #26 on: 16 December 2006, 00:29:22 »
Wybacz  rempage ale gram dość długo i ani razu Ciebie nie widziałem. Na Asterze masz dwie opcje do wyboru:  
standard albo custom -Twój wybór gdzie będziesz grać!

coralgol

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #27 on: 16 December 2006, 18:02:45 »
Quote
Sadek76_pl :
Zadna gra jak ro nie ma klimatu  II wojny światowej tu licza sie realia(brak celownika) bron jak najbardziej bliska realiom.Jak dla mnie to NR.1

no nie wiem, jak kogos stac, duzo bardziej moze mu sie podobac ww2 online.

Damianx2x2

  • Guest
Zostaliśmy sami?
« Reply #28 on: 16 December 2006, 18:57:19 »
Dla mnie polskie serwery odstraszaja ... pingiem, jest malo osob jest spoko, wejdzie wiecej mozna padaczki dostać, znam takie serwery gdzie przy pełnej obsadzie 32 graczy gra chodzi płynniej niz na polskim przy 10-16...