Author Topic: problem z wyborem karty graficznej  (Read 14416 times)

kryszek

  • Guest
problem z wyborem karty graficznej
« Reply #60 on: 05 November 2008, 15:44:45 »
Quote
Yab_PL :
Quote
kryszek :
No Skucha,  to szykujmy się na testy, niedługo mój brachol będzie miał 260, to potestujemy ^^ i okaze się, kto miał racje...;p

zebys sie nie zdziwil:D


Jeśli się zdziwię, to mogę zapewnić,ze napisze pare słów,i dodam,ze nie miałem racji xD
A Ty skucha keidy będziesz miał już tego kompa w domu??:P


Radziu dziwisz się, ze wyzwałem Twój klan od dzieci neo??, Skoro odwalaliście jakieś farmazony,ze graliśmy na czitach, i to wy powinniście wygrać, i byliśmy niewidzialni, no to powiedz mi jak to brzmi. Nawet poprosze o odpowiedź samego plonka, czy są czity do ro na niewidzialność xD No sory, ale sam zobacz jak to brzmi "JC grało na czitach, nie było ich widać, strzelał ogień" ;) A tak ogólnie, zaczałem po was jeździć, od nazwania mnie, nas czitami, tak, to przypomnij sobie, jak były jakieś nagonki na BIA, to was broniłem z reguły...

BIA Radzio

  • Guest
problem z wyborem karty graficznej
« Reply #61 on: 05 November 2008, 16:53:17 »
:O_oKrysiu temat ten juz dawno myslałem ze zamkniety,nigdzie nie napisałem ze czitujecie , a jak ktos strzela z pod textur rozne opcje przychodza do głowy ale nie wypowiadałem sie publicznie i to miało zostac niby miedzy nami ale cuz jesli was to tak boli ,nie bede po raz setny za to przepraszał szczegulnie za cały klan ,z profanum to inna bajka poprostu(mowie w jego jezyku bo najwidoczniej tak tylko mozna do niego dotrzec)  bezczelnie zachowuje sie na serawch , przeklina i gburowato odzywa sie do graczy ,raz strzelił mi w plecy bo miałem snajpe ale to juz inny(poprostu ta osoba mnie drazni) temat,przestancie rozgrzebywac stare rany i tyle, wiem ze co bym nie napisał bede zaraz zacytowny i wysmiany to nazywa sie wyrwanie wypowiedzi z kontekstu , niby moje wypowiedzi chaotyczne cuz czytac ze zrozumieniem wystarczy ,jakos nikt inny nie narzeka tylko wy, dlamnie temat zamkniety .
PS.Skucha i jak karta testowałes na jakims konkretym produkcie,
PS.jestem człowiekiem i jak kazdego czasami nerwy ponosza jesli ktos wymadrza sie na forum i czepia , jestem dumny z tego ze udało mi sie ukonczyc studia to grzech? problem polega na tym ze macie pretensje do mnie a sami popatrzcie na swoje wypowiedzi i nie dziwcie sie ze sie wkurzam, bo tu niby spoko ludzie a szydło z wora wychodzi , bo  trzeba sie popisac nie ,co mi tam bedzie jakis radzio gadał nie.. to jak w takim filmie "moja racja jest mojsza niz twojsza" ,a wszystko zaczeło sie od tego ze poleciłem chłopakowi dobra  i tania karte akurat marki innej niz macie w kompach i to was tak gryzie? ,wiekszosc ludzi poparło to ze jak na Ati  ten sprzecik wymiata, wiedz w czym problem
, róznica polega na tym ze ja potrafie sie przyznac do błedu i przeprosic a wy raczej macie z tym najwidoczniej problem :O_o pozdro

Mati

  • Guest
problem z wyborem karty graficznej
« Reply #62 on: 05 November 2008, 16:59:24 »
Idźcie na gg bo smutno...