Author Topic: Przeniesienie folderu steam  (Read 3262 times)

psycho L

  • Guest
Przeniesienie folderu steam
« on: 04 November 2008, 15:51:43 »
Witam,
Postapilem dosc glupio i przy instalacji Red Orchestry zamiast instalowac ja w folderze steama gdzie mam juz inne gry, utworzylem nowy folder i zainstalowalem to w ogole gdzie indziej :) Sprawa to klopot gdyz gdy chce np. z cs wejsc na ro musze wylaczyc steama i wlaczyc skrot pochodzacy z nowego folderu.
Moje pytanie dotyczy tego czy da sie przeniesc recznie caly katalog RO z jednego folderu steam do drugiego tak aby wszystko dzialalo i nie bylo kolizji,
Jestem lajkiem w tych sprawach dlatego wole zapytac, jezeli nie recznie to jest jakis inny sposob aby nie musiec instalowac od poczatku ro ? Nie chodzi o ustawienia bo config moge sobie skopiowac tylko jestem leniwcem i nie chce mi sie znow calego tego procesu instalacji przechodzic tym bardziej ze mialem pewne klopociki male :]

Dzieki za odp.

Pozdarawiam psycho Ra!

P.S
Szkoda ze tak malo polskich zaludnionych serwerow jest :)
Znacie jakies ktore sa od 15 do 24 pelne?
Bo te tu na forum sa przewaznie puste :P

Hiacenty

  • Guest
Przeniesienie folderu steam
« Reply #1 on: 04 November 2008, 16:01:14 »
Gramy na zagranicznych, na asterach niekiedy ludki sie zbierają ale nie są to tłumy..8)

Chupacabras84

  • Guest
Przeniesienie folderu steam
« Reply #2 on: 04 November 2008, 17:47:35 »
odnosnie przeniesc jezeli masz tylko jeden folder steam a RO jest zainstalowane w common czy cos w tem stylu ale na innym dysku mozesz preniesc gdzie chcesz a nastepnie zmienic adres gry w steame  odpalic i weryfikuj cash gry wtedy ona dociagnie co jej bedzie trzeba jezeli masz natomiast dwa katalogi steam to nie wiem, nie mam tez pewnosci czy po takim przeniesieniu na 100% bedzie ja rozpoznowalo poprawnie mi po formatach zostawal tylko dysk z grami i steam potrzebowal pare minut zeby po kazdorazowym odpaleniu dodac wpisy w rejestrze"napisz czy masz tylko jeden folder steam czy wiecej" zawsze mozesz zrobic latwiejszy sposob   kliknac w steam dodaj gre z poza steam i podac  stezke do twego innego folderu w ktorym masz plik RedOrchestra.exe   moj sie znajdue w => F:\Program Files\Steam\steamapps\common\red orchestra\System\RedOrchestra.exe wiec ty musisz znalezc folder w ktorym masz RO i w system znalezc  RedOrchestra.exe ogolnie nigdy tego nie probowalem i nie mam pewnosci czy zadziala ale zawsze mozna sprobowac napisz czy masz tylko jeden steam sciezke do twojej ro i do steama  teoretycznie powininen byc tylko jeden w przeciwnym razie instalator wykryje i zwroci blad. Ogolnie doradzam ten drogi sposob bo jest bardzo latwy i przyjemny i odrazu bedzie wiadomo czy zadziala

Daazzz

  • Guest
Przeniesienie folderu steam
« Reply #3 on: 04 November 2008, 20:16:32 »
byla kiedys inea ale nam ja niedobrzy ludzie zabrali:cry:cry:cry:cry:cry:cry:cry:cry:cry:cry