Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

tak dla posmiania sie

(1/8) > >>

Yab_PL:
recka RO na Xplay - http://www.g4tv.com/xplay/reviews/1198/Red_Orchestra_Ostfront_4145.html

Chupacabras84:
Zabawne po RO wyłączyłem celownik w stalkerze i zmodyfikowałem obrażenia broni na bardziej realistyczne, a celowniczki na ekranie po prostu mnie dobijają podobnie jak i apteczki albo paski/procenty zdrowia zresztą cały ten hud  w A.A  albo jakiejs innej grze mnie odrzuca(oczywiscie chodzi o gry które próbują być realistyczne  nie chodzi tu o TF2 albo Qake, a recenzje pewnie robiła ta lalunia która nie wątpię  ma dużo talentów:love ale oceny gier nie powinna się podejmować  :dozingoff
Masakra żeby taką grę tak nie docenić.

patrykus93:
Tak to jest jak za recenzowanie gier się biorą partacze i dzieci KAŁter strajka

BIA Radzio:
Jak widze takie recenzje to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera ..jedyna gra o drugiej wojnie swiatowej ktora wymaga od gracza wiekszych umiejetnosci niz tylko bezmyslne bieganie na ciasnych mapach i strzelanie z podskokiem.. dziwny jest ten program typowo komercyjny szit reklamujacy dzieciaka gry typu Srejk ..KALL OD FIUTY czy  jakis mangowy syf na konsole a wyszydzajacy takie utrudnienia w grze jak brak j...nego celownika czy dłusze ładowanie broni no jasne niech jeszcze posmieja sie ze nie wiadac gdzie leci granat przeciwnika lub brak teleportu postaci albo jeszcze ze nie mozna skakac z okna bo mozna sie zabic ..zreszat widac po tej lasce i tym gosciu ze to normalni prezenterzy wyuczeni kabaretu i texstu przed kamera ..LOL moja ocena -10

Chupacabras84:

--- Quote ---BIA Radzio :
 mangowy syf na konsole

--- End quote ---

Człowieku miałem psx'a mam playa2 szykuje sie do kupienia trójki i nie wiem czemu jak na konsole to musi być syf i zero realizmu cały ten bulshit wymyślili fanboye a reszta  poprostu powtarza bezmyślnie, założę się że większość gier widziali na ju8)tubie a później wygłaszają takie teksty jak konsole to syf,zero realizmu, pryszczaty kids only i tym podobne.
A wracając do recki no powaga, RO to gra do której porównuje każdą kolejną a oni ją tak zjechali że słów nie mam.:((

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version