Author Topic: Zmiana regulaminu forum  (Read 6973 times)

kryszek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #15 on: 20 July 2008, 20:23:53 »
Quote
plonek :

tak piz.... ekhm kryszek nalezaloby  ci pomoc ale jedyna wyjscie dla ciebie to klamka i sznurek^^


:yes :yes pogadaj sobie, wiesz, fajnie jest z tobą tak podyskutować, tym bardziej,ze poziom twojej inteligencji nie przewyższa poziomu 10latka, i czasem pojawia się uśmiech na mojej twarzy, jak próbujesz wykrzesac coś mądrego z tej twojej mózgownicy :D

Chociaż wiesz pionuś, można ci to wybaczyć, tym bardziej,ze twoim wzorem do naśladowania i kumplem jest też dosyć prymitywny desperat, także, tak jak i ty,  pokazywał poziom podczas rozmowy:)



A jeśli chodzi o zmianę regulaminu, to w pełni się zgadzam,ze konta takich durniów powinny być banowane jak najszybciej.Rozumiem, żeby jeden z drugim żałował tego,ze grał na czitach, to mozna mu wybaczyc, i nie banowac na forum.Ale skoro pajac chwali sie tym,ze gra na czitach, i straszy ludzi jakimiś smiesznymi tekstami,ze nie odchodzi z orkiestry, oraz że "Banujac moje konta na polskich serverach dzialacie na szkode innych uzytkownikow...", no to panowie...
Poza tym czity powinno tępić się wszedzie, a nie tylko w grze, na forum takie ... nie sa potrzebne.

plonek

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #16 on: 20 July 2008, 20:34:44 »
niczego nie zaluje, nikogo nie strasze....

Quote from: Poza tym czity powinno tępić się wszedzie, a nie tylko w grze, na forum takie ... nie sa potrzebne


 tak a tego posta pisalem na snipermode


lalus oszczedz sobie dziecinnych wyzwisk i jesli  masz cos jeszcze do powiedzenia(chociaz raz madrego) to PM

Mati

  • Guest
Zmiana regulaminu forum
« Reply #17 on: 20 July 2008, 21:27:39 »
Temat zamykam aby uciąć tę zbędną i głupawą gadkę. Gdy administracja zmieni decyzję zostaniecie o tym niezwłocznie poinformowani.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana regulaminu forum
« Reply #18 on: 20 July 2008, 23:10:53 »
Dodatkowo należy stwierdzić że balansujecie tutaj na krawędzi złamania Regulaminu i lepiej dla Was że temat został zamknięty, ochłońcie trochę i zostańcie jeszcze trochę na Forum pod tymi nickami (mam nadzieję że podtekst został zrozumiany).