Author Topic: Fall Barbarossa - temat ogólny  (Read 72499 times)

Hiacenty

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #45 on: 26 June 2008, 17:16:10 »
Quote
cichy. :
@Hiacenty - jak ty był byś dowódcą, to by był burdel nie wojsko,,, (burdello bum bum) - do włoskiego wojska byś się nadawał ; )


@Tutaj sie mogę zgodzić ale skąd dziewczynki wziąć :*:D

@Jak coś idę do ruskich ^^

PS No i jak tam z Szefem ?? Zrobi mnie ktoś tym czy nie :/

Yab_PL

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #46 on: 26 June 2008, 20:19:44 »
ok - bedziesz oficerem do spraw czystosci i higieny - bedziesz mogl osobiscie nadzorowac czyszczenie latryn albo nawet samemu wziasc w tym udzial :D

cichy.

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #47 on: 26 June 2008, 21:06:45 »
będziesz dowodził czystości Ruskiego odbytu.

JeyPL

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #48 on: 26 June 2008, 22:48:34 »
Mam nadziej ze jak dojdzie do czegos to na TSie kazdy bedzie potrafil trzymac miejsce w szyku i nie gadac "eełe zabił mnie" za ogólne przeszkadzanie co wiecej bede lidera uslinie naciskal na wykopanie lub bana dla takiej osoby.

TRikus

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #49 on: 26 June 2008, 23:33:56 »
Cześć. Ja bym sie zapisał do allied jako km znalazłoby sie miejsce.
A tak po za tym to może na serwerach na których to sie będzie odbywać zainstalujemy Armored i mod na smugi km?
 POzdro

Wawer

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #50 on: 27 June 2008, 00:31:56 »
Trikus zapisy już wkrótce na osobnym forum. Info na pewno pojawi się na redochestra.pl

Co do AB i smug - rozczaruję Cię - niestety nie będzie.

kryszek

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #51 on: 27 June 2008, 08:18:08 »
Quote
JeyPL :
Mam nadziej ze jak dojdzie do czegos to na TSie kazdy bedzie potrafil trzymac miejsce w szyku i nie gadac "eełe zabił mnie" za ogólne przeszkadzanie co wiecej bede lidera uslinie naciskal na wykopanie lub bana dla takiej osoby.


Czyli jak mnie zastrzelą, to nie bede mógł zakrzyknąć "cholera dostałem, budynek na lewo greczki 2 okno prawo??"

Hiacenty

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #52 on: 27 June 2008, 09:28:18 »
Quote
TRikus :
Cześć. Ja bym sie zapisał do allied jako km znalazłoby sie miejsce.
A tak po za tym to może na serwerach na których to sie będzie odbywać zainstalujemy Armored i mod na smugi km?
 POzdro


Nie zapominaj o mnie :p ( o mg ) :p

patrykus93

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #53 on: 27 June 2008, 09:51:47 »
Ja tam bym chciał pepeszke lub svt :D

JeyPL

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #54 on: 27 June 2008, 09:51:56 »
Owszem bedziesz mogl, a nawet powinienes. Moj przyklad nie podawal pozycji skad i byl malo klimatyczny. Prawdopodobnie nawet bedzie mozna kur*** w rozsadnej ilosci tak by nie zabic atmosfery. Z zachodniego ic wiem ze porzadek przy 16 chlopa na kanale ciezko utrzymac, a gdy dowodzi nimi baba jest tragedia. Chce(my) tego tu uniknac.

Bathin

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #55 on: 27 June 2008, 09:52:26 »
Quote
kryszek :
Quote
JeyPL :
Mam nadziej ze jak dojdzie do czegos to na TSie kazdy bedzie potrafil trzymac miejsce w szyku i nie gadac "eełe zabił mnie" za ogólne przeszkadzanie co wiecej bede lidera uslinie naciskal na wykopanie lub bana dla takiej osoby.


Czyli jak mnie zastrzelą, to nie bede mógł zakrzyknąć "cholera dostałem, budynek na lewo greczki 2 okno prawo??"


Skoro pro tak pisze to tak ma być Kryszek

JeyPL

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #56 on: 27 June 2008, 10:18:22 »
nie pro, a BPP

Sadek76_pl

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #57 on: 27 June 2008, 11:20:19 »
gorzej będzie z wymową u nie których na TSie bo za cholerę jak ktoś fafluni to ciężko zrozumieć o co mu chodzi ale najważniejsze jest to że gra ma być klimatyczno taktyczna:D

Bathin

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #58 on: 27 June 2008, 11:40:05 »
Quote
Sadek76_pl :
gorzej będzie z wymową u nie których na TSie bo za cholerę jak ktoś fafluni to ciężko zrozumieć o co mu chodzi ale najważniejsze jest to że gra ma być klimatyczno taktyczna:D

Hehehehh, dobre

Sadek76_pl

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #59 on: 27 June 2008, 12:14:52 »
Quote
JeyPL :
Mam nadziej ze jak dojdzie do czegos to na TSie kazdy bedzie potrafil trzymac miejsce w szyku i nie gadac "eełe zabił mnie" za ogólne przeszkadzanie co wiecej bede lidera uslinie naciskal na wykopanie lub bana dla takiej osoby.

Czyli wielki pro w szeregach ORMO (Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej) będzie stał czujnie na straży i pilnował porządku za który otrzyma opaskę członka dyplom i odznakę