Author Topic: Turniej " Polish CUP Spartaaa "  (Read 12439 times)

Equalibrum

  • Guest
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #30 on: 18 June 2008, 16:40:48 »
Quote
Skar :
To oni mieli z Polskim problemy :P
Ale szczerze czasem latwiej sie dogadac z obcokrajowcem nie znajac jezyka niz z polakiem o.0

powiedzial czlowiek ktory w zywe oczy 4 albo i 5 razy sie zapieral ze nie doszedl do innego klanu tylko skonczyl z RO bo mu sie znudzilo ;) pozdro!

Skar

  • Guest
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #31 on: 18 June 2008, 17:00:58 »
oł dżizus... straszne o.0 :O_o pozatym mowilem ze nie mam czasu o.0 i mowilem prawde o.0 a tam gzdie gralem sobie w miedzy czasie gralem tylko po to by miec z kim sobie pogadac jak znalazlem troche czasu o.0 zreszta dlaczego ja Ci sie tlumacze? Znudziliscie mi sie i juz... Średnia przyjemnosc grac w klanie ktory pol sceny uwaza za team nie grajacy Fair play :dozingoff jak dla mnie zmienilem klan dopiero dolaczajac do SK... odemnie tyle :dontgetit
Ale skoro juz potrzebujesz sie tak dowartosciowac że wyciagasz prywatne sprawy na forum to prosze bardzo, nie mam nic przeciwko
Nie ktorzy widac potrzebuja robic afery zeby ponabijac posty :) ależ prosze... ciekawi mnie tylko ta cięta riposta... :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #32 on: 18 June 2008, 17:44:01 »
Trzymajcie się tematu albo zmieńcie sobie piaskownicę....

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #33 on: 18 June 2008, 18:42:55 »
No właśnie, rozmawiamy tutaj o nierealnym turnieju "Polish Cup Spartaaa". Na rolladzie bijecie się tylko o miejsca, żeby byc wyższym od innych :p ,no chyba że są wintercupy i te polishe, ale to moje skromne zdanie. Mecze na rolladzie gracie raz albo dwa razy w tygodniu, a robiąc lige na ten turniej obliczyłem, że gdyby rozegrac 6 meczy dziennie w dni powszednie, to by ten cały turniej zakończylibyśmy w niecale 3,5 tygodnia i wskazalibyśmy lidera na sparcie ;).  moje zdanie, jeśli chodzi o ten turniej. :D

plonek

  • Guest
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #34 on: 18 June 2008, 18:49:37 »
Quote from: Napisałem już w notatniku grupy


po przeczytaniu tego spadłem z krzesła ^^ , a tak na serio to ze SPARTĄ raczej nie wypali. Lepsze do tego typu zabaw sa Grey i Fullmj.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #35 on: 18 June 2008, 19:04:24 »
Ale wtedy to przypomina grę 4fun, ale jak wszyscy piszą że to nei wypali, to anuluję ten turniej i tyle :)

Hiacenty

  • Guest
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #36 on: 19 June 2008, 00:11:40 »
Sharik ty w ogóle jesteś w jakimś klanie ???? po co chcesz robić turniej na sparte........ no zal pomyśl trochę logicznie.............Kto ci będzie grał na takiej pojeb**** mapie ://
:O_o:O_o:O_o:O_o:O_o:O_o:O_o wesss swój klan i qwa zacznij grac na roladzie a nie turnieje  na sparcie :////:O_o:O_o:O_o

Bathin

  • Guest
Turniej " Polish CUP Spartaaa "
« Reply #37 on: 19 June 2008, 10:58:19 »
Polać Hiacentemu, dobrze prawi.