Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65864 times)

Wrona

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #105 on: 03 July 2010, 14:32:49 »
A u mnie co pol godziny grania:

Quote from: Critical Error

OS: Windows NT 6.1 (Build: 7600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2926 MHz with 4094MB RAM
Video: NVIDIA GeForce GTS 250 (5721)

CreateTexture failed(8007000E).

History: FD3D9Texture::Cache <- FD3D9RenderInterface::CacheTexture <- FD3D9RenderInterface::HandleCombinedMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetSimpleMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- DH-Eindoven_v7.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Eindhoven <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free


A wszystko jest ok z plikami gry i innymi grami...

Spróbuję, jak sugerują niektóre źródła, obniżyć taktowanie pamięci (mam podkręcone).

KRUGER_PL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #106 on: 06 July 2010, 20:19:27 »
Witam, mam podobnie, :O_o

------------------------------

CreateTexture failed(8007000E).

Historia: FD3D9Texture::Cache <- FD3D9RenderInterface::CacheTexture <- FD3D9RenderInterface::HandleCombinedMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetShaderMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- FActorSceneNode::Render <- UCanvas::DrawActor <- UCanvas::execDrawActor <- (DH_M1GarandWeapon DH-Lutremange_Beta3.DH_M1GarandWeapon @ Function DH_Engine.DH_ProjectileWeapon.RenderOverlays : 02DF) <- UObject::ProcessEvent <- (DHHud DH-Lutremange_Beta3.DHHud, Function Engine.HUD.PostRenderActors) <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Lutremange <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

------------------------------


 z tymże u mnie to pojawia się tylko na niektórych mapach, a na kilku (np. Stoumont, La Geize, i kilku innych) mogę grać bez końca i nic złego się nie dzieje.  

Najczęsciej ten błąd wyskakuje w niecodziennych sytuacjach, np. kiedy albo patrzę przez lornetkę w jakimś dziwnym miejscu, albo wjadę czołgiem do głębokiej wody, gdzieś wskoczę koślawo do okopu, ale czasami też bardziej prozaicznych sytuacjach.  


ktoś ma jakieś sugestie ? :|

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #107 on: 06 July 2010, 20:40:50 »
KRUGER miałem trochę podobny problem ale z RO, tzn nie działały mi mapy gdzie są tygrysy-po włączeniu takiej mapki np arad wywalało mi do windowsa z podobnym komunikatem w którym wyczytałem nazwę "tiger". Pomogła tylko reinstalka.

PS witam pana z moich okolic:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Tomonio

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #108 on: 15 July 2010, 11:44:29 »
Witam
Mam problem gdy sciągłem tego moda przez steam. Gdy włączam jaki kol wiek serwer zaczynają się ściągać mapy. Nawet gdy wchodzę na trening nie wykrywa map. Proszę pomórzscie

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #109 on: 15 July 2010, 12:35:35 »
Robisz błędy "dla jaj" czy na serio? Bo aż biją w oczy...

To normalne, że ściąga Ci mapy na serwerach, ale że nie wykrywa Ci ich na treningu to dziwne....ja na wszystko stosuję sprawdzenie integralności plików:D-czasem pomaga, ale na Twoim miejscu zrobiłbym reinstalkę. Zawsze możesz poczekać na odpowiedź któregoś z adminów:yes.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Tomonio

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #110 on: 15 July 2010, 12:42:41 »
Jak zrobić reinstalacje?
A trzeba było instalowac moda bo jak sciągłem to odrazu pojawiła się ikonka moda.
A  jak trzeba było zainstalować?

Dobra naprawiłem.

Wrona

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #111 on: 01 August 2010, 10:55:41 »
Tomonio: "żem ściongneł" byłoby bardziej sexy, nie uważasz? :D

Haratacz: Masz na myśli reinstalację DH, czy całej Orkiestry?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #112 on: 01 August 2010, 18:12:16 »
Quote from: Wrona
Haratacz: Masz na myśli reinstalację DH, czy całej Orkiestry?


chodziło mi o to, żeby ściągnął DH jeszcze raz.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

fatboy1909_pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #113 on: 20 October 2010, 00:32:21 »
Witam wszystkich. Mam takie pytanie bo już troszkę w Dh i Ro nie grałem bo konto zgubiłem stare a teraz kiedy zainstalowałem to wszystko jakoś jest inaczej. Ściągnąłem patcha DarkestHourBeta1a_Incremeh_ROpl_FullInstall  i od razu potem DarkestHour_PublicBeta2_Full - Installer  zainstalowałem oba i z tego co widzę ten 2 nie działa wcale a ten 1 kiedy go włączam to gdy chcę się połączyc z serwerami to albo się nie da w ogóle że już mi zmula przy próbie łączenia z serwerem albo kiedy już udaje mi się połączyc z serwerem to kiedy mam opcje wyboru drużyny to nie mogę wcalę grac bo się po prostu nie da wybieram klikam po kilka razy i nic. Jestem troszkę zielony w tym wszytkim i jeżeli można to poprosiłbym o kilka rad jak to wszystko zrobic krok po kroku żebym mógł się cieszyc w końcu z tą grą

vodka

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #114 on: 20 October 2010, 00:46:21 »
Stara wersja nie bedzie ci dzialac bo serwery (obecnie jest ich tylko kilka) sa po updacie. Sprobuj odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz. Jedna instalka wystarczy.  
 http://store.steampowered.com/app/1280/

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #115 on: 20 October 2010, 09:17:16 »
Quote from: fatboy1909_pl
Witam wszystkich. Mam takie pytanie bo już troszkę w Dh i Ro nie grałem bo konto zgubiłem stare a teraz kiedy zainstalowałem to wszystko jakoś jest inaczej. Ściągnąłem patcha DarkestHourBeta1a_Incremeh_ROpl_FullInstall i od razu potem DarkestHour_PublicBeta2_Full - Installer zainstalowałem oba i z tego co widzę ten 2 nie działa wcale a ten 1 kiedy go włączam to gdy chcę się połączyc z serwerami to albo się nie da w ogóle że już mi zmula przy próbie łączenia z serwerem albo kiedy już udaje mi się połączyc z serwerem to kiedy mam opcje wyboru drużyny to nie mogę wcalę grac bo się po prostu nie da wybieram klikam po kilka razy i nic. Jestem troszkę zielony w tym wszytkim i jeżeli można to poprosiłbym o kilka rad jak to wszystko zrobic krok po kroku żebym mógł się cieszyc w końcu z tą grą


tylko pisz z przecinkami...a i żeby w odpowiednim miejscu były.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

fatboy1909_pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #116 on: 21 October 2010, 18:40:46 »
Obecnie odinstalowałem wszystko i instaluje wszystko od nowa. Jeżeli teraz od nowa mi się pobierze DH to co mam dalej zrobic ?. Mam te patche od nowa zainstalowac po kolei ?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #117 on: 21 October 2010, 19:05:26 »
Musisz być twardy, twardziel!
w RO gram jako raq

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #118 on: 21 October 2010, 19:09:21 »
Robisz źle, czytaj ze zrozumieniem. Poprzednie wersje już nie będą działały z żadnym serwerem obsługującym aktualną wersję którą możesz pobrać tylko i wyłącznie ze Steam.
Po pierwsze wejdź w folder red orchestra i najlepiej ręcznie zmaż folder darkesthour (po wcześniejszej systemowej deinstalacji) aby uniknąć w 100% jakichś komplikacji między wersjami.
Potem wejdź do Steamowskiego sklepu i w wyszukiwarce towaru napisz Darkest Hour - kliknij w produkt; zauważysz że zamiast "dodaj do koszyka" będzie polecenie instalacji bezpłatnej...Chyba rozumie się to same przez się :p
Dodatkowo sugeruję wpisać również Mare Nostrum i pobrać również tego moda...po czym uczęszczać na nasze FightNighty :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #119 on: 21 October 2010, 20:21:25 »
te FajtNajty to w sobote chyba o 20.00 więc odstaw panienki alkohol i przyjdź grać:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."