Żołnierze > Odznaczenia i kary

Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"

<< < (2/8) > >>

Night:
Sorki za Offtop'a...
Fakt oskarzam Cie o WH ale Cie nie oczerniam, o co mnie oskarza Sojuz. Cytat "Pan Skurwialy Night cos nagadal Delcie", Nie SOjuz nie gadam na temat Plonka z nikim chyba ze osoba sama zacznie temat, a Delta raczej go nie zaczol Oo
P.S
Bartbear nie usuwaj tego posta wiem ze to OT

Hiacenty:
właśnie plonek co ty odpierd***** qwa napisałem jedno przekleństwo na asterze a ty mnie qwa banujesz zal.pl.....:O_o:O_o:O_o

Sojuz_PL:
Ja nikogo nie oskarżałem. Delta dzis do mnie pisał na ten temat... poprostu sie zastanawiałem dlaczego właśnie teraz.

Wawer:

--- Quote ---BartBear_[PL] :

--- Quote ---Wawer :
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

--- End quote ---

Wawer sam chyba nie wierzysz że faktycznie NIE grają w to ludzie poniżej 16 lat, chociażby wczoraj 2 graczy używało voipa i uwierz mi góra lat 11 mieli - to co w takim razie Admin ma zrobić skoro gra jest od lat 16tu? Zbanować za sam wiek bo "niewolno" ?
Ja sam nie wiem co trzeba zrobić w takim przypadku, przecież nie jesteśmy tutaj od wychowywania dzieci ale też nie możemy im we wszystkim pobłażać, a poza tym ta gra raczej do wychowawczych nie należy :wink
Sorki za ten OT, jeżeli jeszcze zdarzy się jakiś dotyczący kogo i za co banować to przeniosę do osobnego działu.

--- End quote ---


Bart, zdaję sobie sprawę, że w tę gre grają bardzo młodzi gracze. Mnie chodzi o to by nie było pobłażania bez względu na wiek - jak ktoś jest małolatem to jego równiez obowiązuje kultura itp, itd...

@Hiacenty... jeśli chodzi o przeklinanie to akurat ty aniołkiem nie jesteś...

Powtarzam, w mojej opinii za notoryczne przeklinanie, prowokowanie, obrażanie graczy  itp należy się co najmniej session ban bez ostrzeżenia. Ludze w to grają długo i wiedza, że na polskich serwach nie ma przeklinania. A jak nie wiedzą to po session banie powinni się zorientować.

Odi^PrOfAnUm:
Ja bym zaprowadził porządki na asterze ;] mam kulturę osobistą, ogładę towarzyską, jestem miłą i serdeczną osobą, używam kwiecistego języka, chętnie dyskutuje na voipie jak mnie ktoś głupio tk, odpowiadam na niemal wszystkie pytania a do tego gracze ( .:*BiA*:. i fsq ) mnie lubią .... ;] :D
W sumie Plonek zostań bo nudno będzie ;(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version