Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Carpathian Crosses

Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod

<< < (12/12)

oridzinal:
A propos  tu jest fajny link

Bo kiedyś ktoś pisał, że nie można kupić podstawowej wersji RO

EDIT:
w prawdzie Twój post nie znajduje się tam gdzie trzeba, ale jest przydatny - na tyle, że zmusiło to nas na zmianę starych i niektualnych danych w boxie na stronie głównej, teraz linki "Kup grę" wskazują poprawnie :)

BartBear_[PL]:

--- Quote ---drozdziu2 :
hmmm - tak sobie wlasnie przeczytalem ten watek i mam pytanie - jak panowie oceniacie CC w odnośni do DH?? Czy dzwiek wydawany przez broń też jest takiej niskiej jakosci? Powiem szczerze ze irytowalo mnie to w DH - i nie chcialbym teraz sciagac bez potrzeby to CC. Doradźcie coś. Pozdro

--- End quote ---

A co masz limit pobierania danych od internetowego usługodawcy? :p
Jak nie - to ściągaj jak dają darmo, wielki plik to to nie jest, zawsze możesz potem bez uszczerbku dla podstawy pozbyć się jego zawartości.
Osobiście uważam go za fajny, chociaż po ilości graczy raczej niszowy, no i rozwój stanął jakiś czas temu w martwym punkcie a szkoda bo był to najlepszy 'wtedy' dodatek do RO, teraz prężnie rozwija się DH i pewnie już po następnym updacie przegoni CC, ale co się dziwić - do tej stajni przeszło paru ludzi właśnie z CC :)
A jakbyś jakimś cudem nie potrafił znaleźć skąd go masz pobrać, to ułatwię: STĄD

KRUGER_PL:
yyyyy .  To ja mam jeszcze małe pytanko  . Miałem zainstalowanego chyba prawie z rok temu Carpatian Crosses , ale potem odinstalowałem.   Teraz chętnie bym go zainstalował jeszcze raz, tylko nie wiem czy jest sens.   Bo jeśli tak jak w Mare  Nostrum dziennie gra maksymalnie kilka osób , to mnie to już nie bawi :|


Dlatego napiszcie proszę drodzy panowie czy wiecie coś o jakichś większych ustawkach na serwerach poświęconych CC ? Na tym naszym polskim też coś działacie czasem ?  Może coś zorganizujemy ? np. jakiś sobotni wieczór, tak jak kiedyś ustawki w Mare Nostrum , hmmmm ?  :wink



Pozdroo dla wszystkich

BartBear_[PL]:
Najwyraźniej jeszcze ludzie grają - wystarczy przejrzeć CC forum a dokładniej ten wątek
My próbujemy zgromadzić polskie siły CC na Steamie, na razie kiepskawo ale można pomyśleć o jakiejś rozgrywce na serwerze, tyle tylko żeby skrzyknąć ludzi trzeba mieć tych ludzi "pod ręką" - czytaj Steamem najlepiej, więc się dopisujcie...

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version