Author Topic: problem z RO lista serwerów  (Read 3848 times)

enter1212

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« on: 26 February 2008, 18:37:40 »
Witam mam jakiś dziwny problem z RO normalnie sobie gram w RO bez problemów aż tu dzisiaj próbuje zagrać na multi i tu zonk nie mam listy serwerów nic a normlanie dzień wcześniej wszystko chodziło niby zczytuje tą liste ale nic nie ma. I co mam zrobić ..... Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Biały Orzeł

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« Reply #1 on: 26 February 2008, 19:19:35 »
Poczekaj spokojnie,kliknij w ulubione,poklikaj w odświeżenie ;) Czasami też tak mam.

enter1212

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« Reply #2 on: 27 February 2008, 11:49:43 »
no w sumie samo od siebie przeszło nie było godzine a teraz już normalnie działa ale skąd się takie coś bierze ? tam godzine wytrzymam :P ale jak by wiecej to ja nie wiem

maddogPL

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« Reply #3 on: 27 February 2008, 12:41:20 »
Ja też to ostatnio miałem i po dłuższym kombinowaniu co jest nie tak wyszło że mam trzy trojany z czego jeden cały czas coś wysyłał...poradziłem sobie przy pomocy Sdfixa.W razie czego tu masz instrukcję  http://cybertrash.pl/images/tata/SDFix.html

Skar

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« Reply #4 on: 27 February 2008, 13:15:43 »
Eee... Ja mam dość często problem, że mi serverów nie pokazuje. I choćbym czekał godzine samo sie nie zmieni :p
Wychodze wtedy z Multiplayer do głównego menu wracam do multiplayera i działa :D

maddogPL

  • Guest
problem z RO lista serwerów
« Reply #5 on: 27 February 2008, 13:33:26 »
W zeszłym roku nigdy takiego problemu nie miałem......co wchodziłem na listę serwerów wszystkie ładnie mi się wyświetlały teraz to bywa różnie.