Author Topic: Problem z STEAMEM/Aktualizacja  (Read 3740 times)

IceCube

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« on: 28 January 2008, 16:39:56 »
Witam zakupilem gre Red Orchestra zainstalowalem i gdy chce ja uruchomic wlacza sie małe okienko steama z informacja "Przygotowywanie do uruchomienia gry" nastepnie Uaktualnianie Red Orchestra. Proces trwa strasznie dlugo przez 2 godziny uzbieralo sie moze 50% i wyskoczyla informacja ze serwery steam sa zbyt zajete by zajać sie twoja sprawa....
W opcjach steama mam zaznaczona opcje by automatycznie nie aktualizowal mi gry. Czy jest jakas mozliwość aktualizacji RO poza steamem?

Wawer

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« Reply #1 on: 28 January 2008, 16:52:22 »
Nie ma takiej możliwości. Musisz poczekać aż się wszystko dociągnie. Niestety jest tego sporo ale warto poczekać:D

Guz

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« Reply #2 on: 28 January 2008, 17:36:56 »
Wawerku chyba nie do konca, nie jestem pewny ale chyba gdy instalujesz z backup'a to pobiera raptem tylko kilka plikow

PS. Jak tam ci w Navy Fieldzie plywa? :D

Wawer

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« Reply #3 on: 28 January 2008, 19:27:33 »
No tak ale on ma nową grę i w tej sytuacji musi sobie pozasysać wszystko. Backup dla kogoś kto istaluje grę poraz kolejny to podstawa.


A w NF pograłem ale to nie dla mnie...chłopaki powiedzieli, że trzeba sporo czasu poświęcić, żeby miec wypasione statki ( innymi słowy żebym do nich doszlusował ) a mnie aż tak bardzo gra nie podoba a i skill jakiś u mnie marniawy:p
Pewno jeszcze spróbuję pare razy jak się nudził będę.

~*Maszzt3r

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« Reply #4 on: 01 February 2008, 16:36:19 »
Mam ten sam problem ściąga się i ściąga czasami to mi staje i nie chce zasysać ;(
Moim zdaniem ten Steam jest Qupi nie mogą walnąć na stronce backup'a do ściągnięcia tylko męczą nowych graczy :D
No nie wiem czy sobie jeszcze dzisiaj pogram :O_o jak pierwszy raz uaktualnienie włączyłem to odrazy było 65% doszło do 73 i coś się zjebało i wziąłem jeszcze raz do od 0% już szło :con

grzech.pl

  • Guest
Problem z STEAMEM/Aktualizacja
« Reply #5 on: 01 February 2008, 17:22:10 »
Quote
~*Maszzt3r :
 ściąga się i ściąga czasami to mi staje i nie chce zasysać ;(



:D