Author Topic: Problem z włączeniem gry.  (Read 3431 times)

kolacz

  • Guest
Problem z włączeniem gry.
« on: 29 December 2007, 09:37:34 »
Witam.Mam problem z włączeniem gry,a mianowicie gdy probuje włączyć grę włącza mi sie tylko steam i nie wiem co robić dalej.Grę kiedyś miałem zainstalowaną i chodziła jak marzeniem,ale teraz nie wiem dlaczego gra nie chce się uruchomić.Dla pewności wpisałem cd-keya w którejs z opcji odzyskiwania kont,bo pomyslalem,ze o to chodzi i konto mam to konto,na ktorym dokonalem aktywacji klucza,a cd-keya aktywowac drugi raz przeciez nie mozna.Dostałem e-maila z  nr konta itd.Do steama loguje sie bez problemu. Grę mam jak najbardziej oryginalną,ze sklepu i nikt nie miał dojścia do mojego klucza.Szukałem podobych tematów na forum i w FAQ,ale nic takiego nie znalazłem,więc proszę o diagnozę i ewentualnie jakieś porady co z tym robić? Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.Dziekuję z góry.  GL&HF

Chupacabras84

  • Guest
Problem z włączeniem gry.
« Reply #1 on: 30 December 2007, 03:17:28 »
A co sie dzieje kiedy na steame klikniesz>> moje gry/red orchestra/dwóklik z pół obrotu lewym myszem.:D

kolacz

  • Guest
Problem z włączeniem gry.
« Reply #2 on: 30 December 2007, 09:18:43 »
Jak kliknę dwa razy na Red Orchestra w "moje gry" to tylko przełącza mi się zakładka na "sklep" gdzie jest RO do zamówienia.Nic więcej się nie dzieje.  Konto mam dobre,bo wpisywalem cd-keya w opcji odzyskiwania kont i ma maila dostałem wiadomość,że konto dobre.Normalnie loguję się na to konto,ale gry nie mogę włączyć tylko Steam mi się włącza. Dzięki za zainteresowanie tematem :-).

AnRe

  • Guest
Problem z włączeniem gry.
« Reply #3 on: 30 December 2007, 12:53:50 »
A masz grę zaisntalowaną? Bo jeśli tak i nic nie pomaga, to odinstaluj, wejdź na swoje konto steam. Tam jeśli miałeś na tym koncie aktywowaną RO powinno Ci się wyświetlić w zakładce Moje Gry w panelu "Niezainstalowane:
Red Orchestra."
Klikasz na link i nastepnie w prawym dolnym rogu klikasz na zainstaluj i program sam Ci instaluję najnowszą wersję gry.
Jeśli to nie zadziała to znaczy że na Twoim koncie nie było zainstalowanej RO. CD-key potrzebny Ci jest do aktywacji gry na steamie.
Z tego co piszesz, to chyba korzystasz z konta na którym nie było aktywowanej RO.
Pozdrawiam.

kolacz

  • Guest
Problem z włączeniem gry.
« Reply #4 on: 01 January 2008, 15:35:42 »
Dzieki za pomoc.Wlasciwie teraz mam inny problem.Gre moge wlaczyc.Wykombinowalem tak,ze do ktoregos z folderow(grzebalem wszedzie) byl pliczek Red Orchestra.exe i po uruchomieniu wyszlo na to,ze w tym folderze nie ma steam.dll i po skopiowaniu tego w wymagane miejsce odpalilem gre.Teraz mam problem z polaczeniem sie z siecia,tzn. nie moge wejsc w "gra wieloosobowa".Zakladam ze wynika to ze zlego konta steam. Na razie nie mam czasu zeby sie tym zajac,ale musze naprawic te gre bo jest bardzo fajna.Jeszcze poszukam odpowiedzi na forum i w FAQ.Moze teraz znajde odpowiedz i bede mogl z Wami grac.  Wszesliwego Nowego Roku !!! :*  GL&HF