Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Pojazdy

Nowy pojazd w RO !!!

<< < (2/3) > >>

daj5zl:
Nie pomylilo mi sie, wiem że G byl jeszcze przed aktualizacją bo widziałem go w edytorze map razem ze standartowymi czołgami w tej samej paczce. A custom nie mógłby być od tak sobie w SDK, działa też nie było, można go było wziąść tylko z innych map. Po za tym te działo zrobil Slyk to wiadomo ze custom a PzIV G nigdy nie miał odsłony przez nikogo. Pokaż mi chociaż jednego posta z zagranicznego forum że Pz IV G był zrobiony przez kogoś innego.

Tomciaz_PL:
Jeździłem BT-7 na Orelu. JEZU, co to ma być? Widok z pozycji mechanika-kierowcy przypomina zwiedzanie betonowej trumny, a właz na wieży klapę od kibla. Najbardziej istotne jest to, że ten grat w RO wkręca się na max. 40 km/h po płaskim (z górki trochę więcej, nawet do 80, ale tak to nawet ISem da radę :P). Dodam, że w realu po drodze rozpędzał się do 60 km/h. Gdzie ten owiany legendą "czołg autostradowy"?

kazmirzk:
Hmm w realu rozpedzal sie do predkoci ponad 80 km'h.. Ale te czolgi nie byly zbyt doskonale, wiekszosc z nich zostala zniszczona.. Szybko zastapiono ten model czogliem T-34, ktory oczywiscie w RO jest od samego poczatku..

KrwawyEdo:
Gro z nich (BT-7) zostało porzucone :):)

Wittmann:
ciekawe czy kiedy wyjdzie darkest hour normandy a w nim nowe czołgi przykładowo tiger II ,to czy da sie go dodać na przykład do map na RO ,przydał by sie na debrecen gdyż tam też brały udział

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version