Author Topic: Company of Heroes  (Read 4182 times)

Alex

  • Guest
Company of Heroes
« on: 02 November 2007, 13:41:33 »
Gra ktoś w tę grę? W 1stCav jest kilku takich którzy chętnie grają w tę grę w ramach "przerywnika" od RO. Może w innych klanach znajdzie się kilku chętnych do gry w CoH'a? Można by było pograć 2vs2, 3vs3 lub nawet przy większej liczbie chętnych 4vs4.

Gramy tylko przez serwery "Relic Online" więc gra poprzez sieć "Hamachi" nie wchodzi w rachubę.
8)

GoNzO

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #1 on: 02 November 2007, 14:03:53 »
Swego czasu w to grałem ale strategie nie są moją mocną stroną...

Wawer

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #2 on: 02 November 2007, 14:14:18 »
U nas za to jest paru grajacych w World in Confilct for fun i trzeba przyznać, że jest kupę zabawy i śmiechu ( głównie ze mnie bom lama jakich mało :D )

Alex

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #3 on: 02 November 2007, 14:26:07 »
Mam WiC ale oprócz tego, że grę zainstalowałem nie mogę jakoś zebrać chęci do zagrania online. CoH jakoś bardziej mi odpowiada. Szczególnie "wrzaski" współgracza "...pomocyyy snajper bazę mi rozwala..." mogą przyprawić o ból brzucha ze śmiechu. :p

Wawer

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #4 on: 02 November 2007, 18:25:39 »
WiC ssie jak sie gra samemu ale w grupie paru osób wymiata. U nas chyba dziewięciu ma tą gierkę. No poza tym zawsze znajdzie sie jakiś noob z którego można sie pośmiać ( czyli ja :yes)

Yab_PL

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #5 on: 02 November 2007, 20:11:30 »
ee tam Wawer, dobrze grasz - ty nadlatujesz jako pierwszy nad ciezkie p-lotki przez przypadek i kiedy one w ciebie laduja to ja je rozwalam :D Przynajmniej nuke'a na swoich nie zrzuciles:D

P4st4

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #6 on: 05 November 2007, 11:46:50 »
Ja bym się pisał w CoHa, nie wiem co prawda kiedy bo pracy mam od zarąbania ale jakby co to dajcie jakieś info, gdzie, kiedy itp to się zajwię :)

Wawer

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #7 on: 05 November 2007, 15:07:05 »
Quote
P4st4 :
Ja bym się pisał w CoHa, nie wiem co prawda kiedy bo pracy mam od zarąbania ale jakby co to dajcie jakieś info, gdzie, kiedy itp to się zajwię :)


Ty to może byś wpadł raczej na teesa co?

kryszek

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #8 on: 05 November 2007, 18:44:34 »
Ej a fajnie się gra w COH'a przez sieć, bo tak może bym sobie kupił?( bo na single w demo grałem)

A w końcu rozjechać Alexa,Yab'a i Wawra w COH - bezcenne... xD

Alex

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #9 on: 14 December 2007, 13:35:09 »
COH-> jedziemy kilka dni mapy 3 vs 3 lub 4 vs 4, jak są jacyć chętni to mogę dać namiary na TSa i pogramy.

W ramach odmiany od RO zaczynamy grać w Day of Defeat: source. Jak są chętni to zawsze mogą się dołączyć.
Max.pl też będzie grała z nami :D

ps. Trawiator, daj namiary na jakies serwery DODa  którymi zarządzasz. Cholera wie czy jakakolwiek "scena" DODa jescze jest?

Wawer

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #10 on: 14 December 2007, 14:32:35 »
Sceny Doda S chyba już nie ma. W każdym razie jak raz na tydzień, dwa zaglądam w przeglądarkę serwerów to nikogo na serwerach nie widzę. Ostatnio z miesiąc nie zaglądałem więc nie wiem czy w ogóle coś działa. Na forum DoDs dzieje się mniej niż tutaj.
Ale jak się okaże że można pograć - dajcie znać, to zajrzę.

Alex

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #11 on: 14 December 2007, 14:44:57 »
daję znać :D. dzisiaj mamy zamiar "zacząć" sezon. Narazie we 3 ale jeszcze 2 ma w najbliższym czasie sobie gierkę kupić.

 Nic to, że nie ma sceny. Zawsze można pograć na "zagraniczniaku". Zresztą są fajne "rzeźnickie" mapy nadające sie do gry 2vs2. Pamietam, że było kiedyś kilka świetnych map podobnych do tych jakie widać w cssie. Texturki co prawda pomarańczowe, ale w grywalności niczym to nie przeszkadzało.

Wawer

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #12 on: 14 December 2007, 16:29:59 »
Na mapach orange troche pograłem:D
Był nawet polski serwer z takimi mapkami. Chyba właśnie Trawa się nim opiekował.

Nie wiem czy dzisiaj dam radę ale obiecuję że się bliżej zainteresuję tematem. Może ściągnę jeszcze kogoś z enclave ( pamiętam ze grałem w to kiedyś z Vargasem)

Skar

  • Guest
Company of Heroes
« Reply #13 on: 14 December 2007, 19:21:34 »
O.o nie zauważyłem tego tematu wcześniej gram w tą gre jakiś czas, aczkolwiek ostatnio rzadko, jade na statach 38: 7 albo do 8... jakby ktoś chciał zagrać z boku widnieje moje gg xD

chodzi mi o CoH