Author Topic: Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)  (Read 37591 times)

AnRe

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #90 on: 11 December 2007, 15:01:02 »
Myślę że niepotrzebnie wątek przeszedł w kierunku sądu nad BSE. Nikt przecież nic im nie może zarzucić. Na ile potrafili to się zdystansowali od czynów Desperata. Nie wymagajmy by zostawili kolegę. Oni sami muszą się z tym uporać że ich zawiódł. Wystarczająco dużo zostało napisane, a emocje nikomu nie służą. Admini zrobili swoje i jest OK. Pozdrawiam i zajmijmy się grą bo ma ona bawić. Tam wyładujmy frustrację i nieobrażajmy się nawzajem.

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #91 on: 11 December 2007, 15:12:45 »
Plonek.to oświadczenie możesz sobie w d..........wsadzić.  Poczytaj ze zrozumieniem- a widzę ze sprawia ci to olbrzymia trudność -  wypowiedzi pozostałych członków swojego klanu. Twoje śmieszne oświadczenie - pod którym podpisało sie kilka osób - ale nie cały klan - popatrz na posty Trógrańca....... Osobiste wycieczki do mojej osoby mnie nie interesują - masz zbyt niski poziom intelektualny myślenia i wypowiedzi, żeby to nawet komentować. A istnieć możecie sobie...........widze tłumy które będą chciały cokolwiek z wami  zagrać.........nawet w sapera.

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #92 on: 11 December 2007, 15:22:31 »
Quote
max.pl : Twoje śmieszne oświadczenie - pod którym podpisało sie kilka osób - ale nie cały klan

 buehehehehe:D:D:D:D:D:D:D:D
niestety czlonkowie bse|  nie stawiaja sobie za glowny zyciowy cel najeba**e stu postow dziennie (ja, sojuz i cichy wypowiedzielismy sie w imieniu klanu a posty reszty są tylko ich prywatnymi opiniami) poniewaz i tak blyskotliwa w swoich wypowiedziach max .pl bedzie napier... ekhm pisac caly czas posty z tym samym pytaniem nie czytajac wczesniejszych "smiesznych deklaracji..."

Yab_PL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #93 on: 11 December 2007, 15:26:01 »
ja sie wypowiem jeszcze odnosnie tej mojej sugestii zmiany nazwy klanu. Mysle ze raczej wiekszosc osob nie broni pozostalym czlonka BSE grania na ROladzie, ale juz padl wczesniej argument o fekaliach i wentylatorze:D Zachowujac nazwe i strukture taka jaka macie musicie sie przygotowac na to ze osadzenia o czity beda padac czesto zwlaszcza przy wygranych. Z nowa nazwa to sie odetniecie od tego, startujecie od nowa, nic nie mozna zarzucic. Takie jest moje zdanie, oczywiscie moge sie mylic

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #94 on: 11 December 2007, 15:29:27 »
Prywatna opinia...........a poziom przedszkola..........to jak oświadczenie całego klanu pod którym sie podpisują wszyscy czy każdy pisze prywatne opinie. To po ch........piszesz ze cały klan sie podpisał jak nie wszyscy maja takie samo zdanie jak ty sojuz, cichy......Myślenie  nic nie kosztuje. Nie możesz zdyscyplinować innych żeby bzdur nie pisali zanim ogłosisz światu stanowisko klanu. Więc nie pisz pierdół, w rodzaju takim jak oświadczenie CAŁEGO KLANU, bo sam przyznałeś ze nie panujesz nad tym co piszą  członkowie twojego klanu.

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #95 on: 11 December 2007, 15:34:04 »
hahahahaha  gdzie pisze ze nie panuje nad czlonkami klanu ??? moze zacytujesz??? to co piszą to ich sprawa i moga sobie pisac co zechca ...

btw. jak zwykle post conajmniej ciezki do zrozumienia jesli chodzi o sens wypowiedzi :dozingoff

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #96 on: 11 December 2007, 15:40:07 »
Ale jakoś zrozumiałeś. pogratulować jedna komórka szara a pracuję  - co piszą to ich sprawa................buhaaaaaaa.....Piszą i robią  ci  i bse koło d........nie powiem jest to mi na rekę - przynajmniej sobie popisze . :D Poczytaj wypowiedzi  - jasnej - wcześniejsze  posty swoich kolegów - jeżeli uważasz ze oni tak jasno podpisali sie pod tym oświadczeniem..........to gratuluje poczucia humoru....czego innego juz nie.

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #97 on: 11 December 2007, 15:42:07 »
Quote
max.pl :
Ale jakoś zrozumiałeś. pogratulować jedna komórka szara a pracuję  - co piszą to ich sprawa................buhaaaaaaa.....Piszą i robią  ci  i bse koło d........nie powiem jest to mi na rekę . :D Poczytaj wypowiedzi  - jasnej - wcześniejsze  posty swoich kolegów - jeżeli uważasz ze oni tak jasno podpisali sie pod tym oświadczeniem..........to gratuluje poczucia humoru....czego innego juz nie.

mów do słupa a słup dupa :dozingoff

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #98 on: 11 December 2007, 15:43:07 »
Brak argumentów na inna odp. ............buhaaaaaaa :D Mysałam, ze nie jesteś az tak cienki. jeżeli myślisz ze obrazajac mnie cos wskórasz to sie grubo mylisz - ponieważ oprócz tego nic innego juz ci do powiedzenia nie pozostało

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #99 on: 11 December 2007, 15:50:28 »
ojejku ale mnie zjechalas  aż brak mi slow aby opisac jak sie teraz czuje :D... Dziewczyno (-kobieto? -nieee :P ) opanuj sie, nie samym RO czlowiek zyje, to jest tylko gra a ty sie klucisz jakby chodzilo tu o twoją nerke ^^

"nic innego juz ci do powiedzenia nie pozostało" - to prawda bo to co chcialem powiedziec to juz powiedzialem i jedyną osobą ktora dlaej nic nie rozumie jestes wlasnie ty ...

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #100 on: 11 December 2007, 16:00:30 »
No tylko zacytuje...

Quote
Nie wymagajmy by zostawili kolegę.


Co do tego że nikt sie nie podpisał pod oświadczeniem plonka to tylko dlatego maxinko że nie ma tu takich spamerów jak Ty ;)
Ja Ci tylko troszke podotrzymuje towarzystwa :) Pod oświadczeniem plonka się podpisuje :)
A nie którzy mogą mieć swoje zdanie

Jeszcze moja prywatna opinia ;D - Piszę wyłącznie w swoim imieniu :P

"Demokracja w klanie sie nie sprawdza" :)

Więc to co napisał lider powinno wystarczyć :D

Chupacabras84

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #101 on: 11 December 2007, 16:11:14 »
Nie popieram chiterstwa ale to był tylko chit nic więcej a gotuje sie jak nie wiem. Jak juz ma dostac bana to niech dostanie i juz. Nawiązując do pewnej wczesniejszej wypowiedzi niech ktos już wylączy ten wentilator

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #102 on: 11 December 2007, 16:17:04 »
CZY taka wymiana zdań coś wam daje ???

Desperat

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #103 on: 11 December 2007, 17:20:06 »
Adik i Max  wypinacie sie :D



a no i odpierdolcie sie od bse( mam na mysli ww odoby bo najwiecej kłapią pyskami :D ) bo temat jest o mnie a ja nie lubie konkurencji

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #104 on: 11 December 2007, 17:31:22 »
Quote
desperat :
Adik i Max  wypinacie sie :D



a no i odpierdolcie sie od bse( mam na mysli ww odoby bo najwiecej kłapią pyskami :D ) bo temat jest o mnie a ja nie lubie konkurencji


Jak byś poczytał Desperat to byś wiedział co pisałem  w ostatnich postach , ze był  pomylne dla BSE co do ciebie to zamilcz i zniknij  z tej sceny  bo tylko smród  roznosisz i nikomu z twoich kolegów z BSE  nie pomagasz a wrecz przeciwnie ,

PS. W pewnym sesie wiem o co ci chodzi , wkońcu to ja zawiadomiłem adminów o wszytkim , i wiesz co mam radość z tego powodu , a smiech adminów na TS   jaki był  patrzac na szczyt twojej głupoty   był poprostu  muzyka dla moich uszu.  WIECEJ SIE NIE WPISZE W TYM TOPICU NA  NA TEMAT TWOJEJ OSOBY wiec nie mecz sie mi odpowiadajac.

POZDOWIENIA DLA UCZCIWYCH GRACZY I ADMINOW