Author Topic: Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)  (Read 37596 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #45 on: 10 December 2007, 22:16:41 »
Quote
boby7 :Te! Skąd Ty się zerwałeś? Dawno już takich bzdur nie czytałem. [...]

Na "Te" to tramwaj się zatrzymuje jak masz robić osobiste wycieczki to lepiej sobie odpuść...
Quote

Ale słodki jest ten tekst o nożu... Długo nad tym myślałeś?

Nie zastosowałem prostą analogię, na tyle prostą żeby użytkownicy piaskownicy zrozumieli :D
Quote

Takie teksty jakie napisał BartBear (admin, kurw...)

A to teraz służbowo? No admin, kurw... i jako użytkownik "forum sceny" powinieneś uważać co tutaj piszesz a nie używać języka "z piaskownicy"

Wystarczyło przedstawić swoje zdanie zawarte o tutaj:
Quote

Żadnego ściągania, instalowania, a tym bardziej "testów" czitów do RO. Kto tak robi jest cziterem.


Moim zdaniem każdy ma prawo do obrony a tutaj po prostu nastąpił lincz Desperata, tak więc postanowiłem przedstawić nie tak radykalną wersję a nie "zamydlać", poza tym "ten kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"...i uprzedzę twoje pytanie - niedługo nad tym myślałem, ktoś inny wiele lat temu to wymyślił, jak masz do tego jakieś ale to gadaj z Nim :p

Wystarczy czy kontynuujemy tą jakże pouczającą wymianę zdań?

Strahd

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #46 on: 10 December 2007, 22:37:08 »
Desperat zostales nominowany do corocznej nagrody Darwina.

Co do reszty bse - cichy w meczu z [CM] + Radolo w meczu z "slabiakami" [1stCav] - to moje typy w totka na przyszly sezon.


A teraz do reszty: wiem, ze sa czytaja to ludzie ktorzy juz ostrza zeby na te haxy i zrobia wszystko zeby je dostac i pokazac jacy sa twardzi. Wiem tez ze 99% ludzi czytajacych to forum to uczciwi gracze z ktorymi przyjemnie jest zdrowo rywalizowac. Mamy szczescie ze RO nie jest gra na tyle uzalezniona od skilla jednej osoby co np. MoH, CoD czy inne. Jak powiedzial SOkoleOko - trzeba zegzemplifikowac to , co sie stalo, aby odstraszyc ten 1% przed uzywaniem haxow. Nie ulegajcie zludzeniu ze "to tylko dla testow" - trzeba zgniesc gada w zarodku. Dobrze, ze scena RO na swiecie jest odpowiedzialna i w miare "dojrzala" .....

WarMan

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #47 on: 10 December 2007, 22:48:59 »
Napisze to co bym napisał do każdego bez znaczenia czy go lubię czy nie i bez znaczenia ile z nim gram. Czitowanie online powinno być tępione bez najmniejszego mrugnięcia okiem lub zawahania się. Zachowania tego typu psuja scenę i to bardzo, tłumaczenia desperata że chciał to wypróbować są bez sensu, próbować to se można w trybie offline albo wpisać se kody. Czit to czit i bez gadania. Moje zdanie w tej sprawie jest bardzo proste i bezwzględne, Desperat to cziter. Jego klan, hmmm myślę że piętno czitera pozostanie na nich bardzo długo, oczywiście mowie o tych którzy wiedza o sprawie. Uważam ze sprawa powinna być rozgłośniona na ROLaddie.

Wiadomo że gra kosztuje całe 29 zł, wystarczy zmienić nick i po sprawie jednak tu nie o to chodzi.

Post ten nie miał na celu urażenia kogokolwiek

Pozdrawiam WarMan

kryszek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #48 on: 10 December 2007, 23:01:38 »
A nie da się z tą stroną czegoś zrobić?? Albo tym twórcom vaca podesłać czity, zeby ktoś cos zrobił??:/ Bo to by było chyba najlepsze wyjście, żeby więcej ludzi nie "testowało".I tak sie stało, ze ten który sądził został osądzony, ale co prawda zgadzam się z tym, żeby Desper miał bany wszędzie gdzie mozliwe za te czitki. A poza tym, straciłes sporo w moich oczach kolego...

Infulat

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #49 on: 10 December 2007, 23:03:17 »
Desperat, wielomiesięczny szeryfie serwerów, kończ jak mężczyzna, a nie jak piętnastoletni, rozkapryszony gówniarz. Przeproś kolegów z klanu i resztę sceny, za swoje postępowanie, a nie wyzywaj ludzi.
Bez urazy, nigdy do Ciebie nic nie miałem, a parę razy przyjemnie nam się razem grało, ale Twoje wypowiedzi to jak bryzganie, wspomnianym wcześniej, gównem.

boby7

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #50 on: 10 December 2007, 23:04:50 »
Quote

Wystarczy czy kontynuujemy tą jakże pouczającą wymianę zdań?
Nie, zwyczajnie nic nie kapujesz. Cziterów się nie broni, a piętnuje. Będziesz się cackać z takimi rzeczami, to sie rozplenią i będzie po zabawie. W nosie mam z kim siedziałeś na teesie i kiedy i jak fajnie się Wam razem grało. Jeżeli ktoś z enclave zostanie przyłapany na czitach to dostanie kopa w dupę i poleci bardzo daleko. Nie będzie żadnego bredzenia o testach. Nic gorszego w naszym growym towarzychu się nie zdarza. NIC!
Kapujesz? A, przepraszam! Nie kapujesz.

Trójgraniec

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #51 on: 10 December 2007, 23:19:37 »
Hmmmm.... Widze ze nie tylko ja mam zamiłowanie do babrania sie w brudach :). Sie nazbierało mentorów, doradców, a i zwykłych obrzucaczy gownem sie paru znajdzie ( i teraz wszyscy kombinuja do ktorej grupy pasuja - a kombinujcie, na zdrowie ). Ze przez bse nikt im w oczy nie spojzy, ze w sumie bse jest w porzadku, tylko Desperat to chwast ktory trzeba wyrwac - kurde - wy toscie lekcje zycia odbierali w postaci filmow z Linda chyba. Tak wiec jesli mam wybierac miedzy Desperatem a "Honorem Polskiej Sceny RO - w postaci wyzej podpisanych osob", to biore głeboki wdech i wraz z despem daje nura w szambo :D I jesli ktos kiedys powie ze nie chce z wami grac w RO, nie przyjma was do pracy za granica, na Placu Czerwonym napluja wam w twarz, bo kazdy Polak to haxor(TM) to miejcie swiadomosc ze to wina moja i despa, a do tego, ze wcale, a wcale nie jest mi z tego powodu przykro, bo charakter mam paskudny i cieszy mnie cudze nieszczescie.
I zebysmy sie dobrze zrozumieli - posta tego dedykuje wszystkim patROiotom, obroncom ludzkosci, praw kobiet w RO etc. I nie mam tu na mysli adminow, całych klanow, wszystkich graczy w RO - nie - tylko tych jedynych, naszych ukochanych, dzieki ktorym na scenie RO jest tak kolorowo, a mimo zimy robi sie ciepło na sercu :love

A teraz dla rozładowania  nieco napietej atmosfery zabawa - idiotele: Jesli czujesz ze musisz skomentowac tego posta, a nie jestes w stanie sformułowac mysli, nie chce Ci sie pisac, nie masz czasu - wcisnij przycisk:
1-Chcesz wyrazic ze Trojgraniec własnie udowodnił ze jest wart Desperata
2-Trojgraniec postradał rozum
3-Całe bse ma porypane
4-Czcesz spytac czy Trojgranca i Desperata łaczy cos wiecej niz RO ( nie, nie łaczy - chyba:O_o)
5-W poscie jest literowka swiadczaca o dysmozgii Trojgranca
Jesli twoja opinia nie zawiera sie w zadnym z wyzej wymienionych pozostaje Ci tylko napisac tradycyjnego posta. Zabawa dla osób pow. 16 roku zycia - koszt 3 zł 66 gr/post (z VAT). Całkowita uzbierana suma zostanie przeznaczona na załozenie nowego serwera na ktorym Desperat nie bedzie miał bana.

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #52 on: 10 December 2007, 23:27:31 »
1,2,3,4,5  i brakuje jeszcze kilku  

Desperat wpadł z własnej głupoty i przyznał sie na ts wiec broń go dalej !!!!!!!!

grzech.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #53 on: 10 December 2007, 23:29:13 »
Napewno Trójgraniec 4, zastanawiam się tylko jeszcze nad 3 :D

kryszek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #54 on: 10 December 2007, 23:33:46 »
Trójgraniec, piszesz tak, jakby to była nasza wina,ze pobanowali Desperata, a co do tego wyżywania się, to po prostu trzeba "tępić cziterskie robactwo". Zresztą Trójgraniec powinieneś być dumny, przez jednego zbanowanego czita, moze inne zbłakane duszyczki, chcące sobie ściągnąć czity przerażą sie gdy zobaczą tą rozmowę. A poza tym to Desperat sam posłał sie na krzyż(samemu wystawić zdjęcia ze swoimi czitami :D chcąc zbanować innych...)

Ale co prawda, w każdym mógłbym sie czitów doszukiwać, ale nie w administratorze, który jest z reguły jak światłość xD

Trójgraniec

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #55 on: 10 December 2007, 23:37:34 »
5 za pomysłowosc - zapomniałem napisac ze mazna stosowac komba cyferek - brawo, ale za czytanie tekstu ze zrozumnieniem cos ok 2 (proponuje pocwiczyc przed matura, egzaminami do gimnazjum - nie wnikam w szczegoly) - nigdzie go nie bronie, ja z nim tylko solidarnie ide na dno.

BTW. Prosze o kontakt na gadu w sprawie konta - 5*3.66=18zł30gr - prosimy kierowac przelewem ( akcja widze udana - 1 i kawałek slota na shootersach, jeszcze pare osob i bedziemy z despem mogli meczyk zagrac)

kryszek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #56 on: 10 December 2007, 23:43:11 »
Quote
brawo, ale za czytanie tekstu ze zrozumnieniem cos ok 2 (proponuje pocwiczyc przed matura, egzaminami do gimnazjum - nie wnikam w szczegoly) - nigdzie go nie bronie, ja z nim tylko solidarnie ide na dno.

Dziękuje nauczycielu, poćwiczę przed maturą, ale czy to moja wina,jeśli jedna osobe mozna zrozumieć, a druga pisze bełkot o sms'ach?? A idzcie topcie się razem z tymi wszystkimi wallhackami...

Quote
BTW. Prosze o kontakt na gadu w sprawie konta - 5*3.66=18zł30gr - prosimy kierowac przelewem ( akcja widze udana - 1 i kawałek slota na shootersach, jeszcze pare osob i bedziemy z despem mogli meczyk zagrac)


To co piszesz nie jest śmieszne, jest żałosne...:D
A co do tych esemesów, chcesz, zeby Ci przysyłać, zbierasz oprócz na slot takze na czity, po ile ona tam są 10$, 20??:P

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #57 on: 10 December 2007, 23:49:14 »
To ze coś takiego sie stało  jest  przykre  bo  świadczy ze dorosła osoba  potrzebuje wspomagaczy by czuć sie dowartościowana ( jakiś kompleks) , zwłaszcza ze to  administrator był. Jeśli już sie to jednak stało to trzeba dać takie kary by innym sie odechciało. Jest nas tak mało na naszej scenie a taka jedna osoba   jeszcze spowodowała ze czesci aż sie odechciało grać!!!

Trójgraniec  brawo topisz  sie  z oszustem !!!!  5 za pomysł by inni nie pisali  ale 2 za bełkot w jaki to napisałeś !!

Trójgraniec

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #58 on: 10 December 2007, 23:53:23 »
Oj Kryszek włazisz miedzy wodke i zakaske i sie dziwisz ze jest bełkot :) zakłucasz mi cały tok myślowy, i potem sie pozbierac nie moge. Klepie sobie powolutku w klawiaturke, odpisuje sobie komus, nagle wpadasz Ty , ja wciskam ODPOWIEDZ i wychodzi ze to do Ciebie. Daj lepiej na TS bo tak to sie nie dogadamy ...

Yab_PL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #59 on: 11 December 2007, 01:02:07 »
@Trojgraniec, ale glupoty pieprzysz. Czity zawsze i wszedzie rozwalaja przyjemnosc z rozgrywki i nie powinno byc kompromisow w traktowaniu ich. Poza tym jakbyscie napisali jakies skromne oswiadczenie ze oprocz tego ze sie od tego odcinacie to potepiacie takie zachowania to by bylo ok. Jako potwierdzenie tego mogla by byc jakas zmiana nazwy albo cus (w koncu zalozyciel wpadl). A ty  robisz wszystko na odwrot i jeszcze jakas gowniana ankiete. Czy ona miala byc smieszna czy co bo nie jarze? Jak ma ktos was traktowac powaznie? Pozniej sie dziwicie ze jest burda i podejrzewaja was wszystkich....