Author Topic: Dziwny problem POMOCY !  (Read 8947 times)

BateaU

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« on: 06 December 2006, 22:45:06 »
Witam

Gram już w RO od pewnego czasu i od niedawna mam bardzo dziwny problem z grą. Objawia się on tym, że jak wychodzę na otwartą przestrzeń lub blisko znajdują się przeciwnicy to następuje takie płynne zwolnienie i postać z opóźnieniem odtwarza wykonany ruch myszką którego nie da się przerwać wygląda to trochę jak taki dziwny lag ale gdy mnie zwalnia rozgrywka toczy się z normalną prędkością. Uniemożliwia to zupełnie grę bo nie da się zupełnie sterować. Dzieje się to od jakiegoś czasu i wcześniej nie występowało. Mój komp to P4 1000 ramu 6600 GT łącze aster 700 więc to raczej nie wina sprzętu. Sprawdzałem ustawienia i nie mam już zielonego pojęcia od czego tak może się dziać :cry
Z góry dziękuję za pomoc.

Damianx2x2

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #1 on: 07 December 2006, 09:17:42 »
Moze reinstal ?

savon

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #2 on: 07 December 2006, 09:31:13 »
reinstal i reupdate.. :)

viatrova

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #3 on: 07 December 2006, 09:58:49 »
rozumiem, że w momencie gdy Ci zwalnia nie dostales kulki od przeciwnika? raniony w noge np? jeśli dostałeś to jest to wlasnie tym spowodowane - jesli nie dostales to nie wiem :p może trzeba pogrzebac (do skutku) w ustawieniach grafy itp?

BateaU

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #4 on: 07 December 2006, 15:23:53 »
LOL jak pisałem we wstępie trochę już gram w RO więc to nie efekt postrzału. Rzecz jest o tyle dziwna, że to coś jakby lag ale płynny i postać odtwarza sama w spowolnieniu ruch wcześniej wykonany tylko, że nie da się tego zatrzymać bo postać robi swoje. Strasznie dziwna rzecz jeszcze nigdy nie miałem czegoś podobnego w sieciowym FPP. Gram przez Steama jeszcze w Halfa 2 Deathmatch i tam nie ma czegoś takiego więc to nie wina łącza. Robiłem reinstal i to samo nie wiem może spróbuje jeszcze raz ale wątpię aby pomogło...

AC| AdRain

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #5 on: 07 December 2006, 16:59:34 »
wiesz co?

nie wiem... co.. to.. ale ja miałem identyczny problem w cs'ie kiedyś

coval

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #6 on: 07 December 2006, 17:30:17 »
ja mialem dokladnie ten sam problem co Ty...tyle ze u mnie (nei iwem jak u Ciebie) cos takiego robilo sie gdy sie poruszalem i chcialem sie spojrzec w którąś strone...wtedy wlasnie gra mi zwalniala...przeinstalowalem RO ale nic nei pomoglo...wtedy mialem dluuuuuuga przerwe (ponad miesieczna...moze ktos pamieta gracza Wwjd475 to wlasnie ja :p) pozniej musialem przeinstalowac Windowsa z przyczyn Microsoft'owych (wiecie co mam na mysli :p) i jak zainstalowalem RO to jzu nie mialem tego problemu (wtedy ujawniłem sie jako Coval :p i tak juz zostalo...)...ale mozesz spróbowac reinstall...jak nie zadziala to juz nie wiem co poradzic:con

Sadek76_pl

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #7 on: 08 December 2006, 06:30:54 »
Mam to samo to blad w grze albo cos z łączem może ping skacze tak bynajmniej zauwazylem zrob podglad pinga i zobacz czy jest stały czy skacze.

PrezesOi

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #8 on: 08 December 2006, 08:53:38 »
mi to tez wyglada na problem z laczem / lacznosc z danym serwerem.

BateaU

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #9 on: 08 December 2006, 16:30:58 »
Ok obadam motyw z pingiem. Niestety występuje to na każdym serwerze a w innych FPP sieciowych nie mam absolutnie żadnych problemów z łączem/pingiem.

Kristoferek

  • Guest
Dziwny problem POMOCY !
« Reply #10 on: 16 November 2007, 22:12:20 »
Witam
Parę dni temu kupiłem RO i mam ten sam problem. Tak opóźnia myszka ze przez drzwi problem przejść, biegają postać zatrzymuje się dopiero po około 4s od puszczenia klawiszy. dzieje sie tak na maksymalnej i minimalnej grafice. nie jest to też wina pingu, bo nawet na misjach treningowych problem nie znika. Windowsa też o to nie podejrzewam bo format i reinstalke robiłem  dwa tygodnie temu. W tym wątku co prawda nit tego nie rozwiązał ale z faktu że jest to temat z przed roku to może ktoś znalazł na to rozwiązanie.

RO : Wersja pudełkowa
platforma : Windows 2003 serwer
grafika : Radeon 9600 xt 128mb
Ram : 512

Poradźcie coś bo nie da sie grać. Pozdrawiam