Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 21178 times)

Yab_PL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #15 on: 21 September 2007, 15:26:01 »
Skucha -> pWn3D:D

AdikPL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #16 on: 21 September 2007, 15:42:00 »
Quote
Skucha :
czekam na posta adwokata adika.PYLY, ktory to pieknie mnie pojedzie i zacznie prawic moraly jakim to jestem debilem, a jacy ludzie z [Ess] (nie wiem jak sie ten tag pisze -sry) sa fajni.


Nie wiem o co ci skucha chodzi ?  jak sie okreslasz mianem debila to twoja sprawa ty   chyba  najlepiej wiesz kim jestes , mi osobiscie nie przeszkadza twoja osoba i nic do ciebie nie mam . Jesli y cos do mnie masz to 3016799 nr gg chetnie pogadam. A  co do tagów itd   to nasza sprawa a wy mogliscie udowodnic swoja wartosc w  jakim meczyku z nami ale nie mieliscie na tyle odwagi by zagrac.

Bathin

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #17 on: 21 September 2007, 15:42:55 »
Skucha, coś Ci sie chyba pop.. we łbie ? Czy ja coś mam do "Twojego" klanu ? W którym miejscu to wyczytałeś ? Po prostu byłem ciekawy czemu 3 "kluczowe" osoby odchodzą. Trzeba był napisać że to Wasza sprawa i tyle, a nie pi.. głupoty na temat mojego klanu, a co najgorsze obrażać mnie, tym bardziej że w stosunku do mnie jesteś gówniarzem. Zastanów się na drugi raz jak coś takiego napiszesz. Chcesz ze mną podyskutować mogę na priva Ci wysłać mój adres, możemy wtedy pogadać.
PZdr

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #18 on: 21 September 2007, 15:47:48 »
sluchaj adik ja do ciebie tez nic nie mam, nie znamy sie i w ogole po prostu to byla tylko taka aluzja i zart zarazem :), bo pamietam mase postow, w ktorych broniles swoich ziomkow jak wilczyca swoje potomstwo :D, zycze Wam jak najlepiej i mam nadzieje ze Wasze losy potacza sie duzo lepiej niz nasze, no ale po prostu nie lubie ludzi, ktorzy "wciskaja nos w nieswoje sprawy" i lubia dogryzac ludziom, ktorych prawie nie znaja - czytaj. bathin, jednym slowem jego post mnie wkurwil na maxa ;] pozdro

edit/ bathin tak jak pisalem wczesniej twoj post mnie wkurzyl, moze i jestem gowniarzem wzgledem ciebie, ale nie widze jakos przepasci wiekowej miedzy naszymi postami...

YankeSmgn

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #19 on: 21 September 2007, 15:49:59 »
Tam gdzie sa ess to zawsze kłótliwo jest  :satisfied

Bathin

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #20 on: 21 September 2007, 15:56:10 »
Quote
YankeSmgn :Tam gdzie sa ess to zawsze kłótliwo jest  :satisfied

O lol, reklama dźwignia handlu:D
BTW, jak tam puder na nosek ?

YankeSmgn

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #21 on: 21 September 2007, 16:00:02 »
Mozesz uzywac tego jako motto waszego klanu :D

Alex

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #22 on: 21 September 2007, 16:05:14 »
No i ładnie :D

A kilka postów wyżej Wawer narzekał, że nic się nie dzieje. :D

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #23 on: 21 September 2007, 16:07:16 »
Quote
AdikPL :
Quote
Skucha :
czekam na posta adwokata adika.PYLY, ktory to pieknie mnie pojedzie i zacznie prawic moraly jakim to jestem debilem, a jacy ludzie z [Ess] (nie wiem jak sie ten tag pisze -sry) sa fajni.


Nie wiem o co ci skucha chodzi ?  jak sie okreslasz mianem debila to twoja sprawa ty   chyba  najlepiej wiesz kim jestes , mi osobiscie nie przeszkadza twoja osoba i nic do ciebie nie mam . Jesli y cos do mnie masz to 3016799 nr gg chetnie pogadam. A  co do tagów itd   to nasza sprawa a wy mogliscie udowodnic swoja wartosc w  jakim meczyku z nami ale nie mieliscie na tyle odwagi by zagrac.


chcesz to mozemy zagrac sobie jakiegos spara :) byli i obecni czlonkowie PW vs wy, zmowimy sie na gg najwyzej pozdro

AdikPL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #24 on: 21 September 2007, 16:33:23 »
czemu nie , bo wszyscy twierdza  ze brakuje im czasu albo graczy, my gramy tylko w tygodniu wiec jak bedziecie miec juz skład  to do bathina na gg i sie dogadajcie.


YankeSmgn - tam gdzie nasze posty tam i twoje wiec chyba nalezysz do grupy ludzi o takim samym charakterku co my , czyżbys sie tez reklamował ?

AC| AdRain

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #25 on: 21 September 2007, 18:53:58 »
Quote
Skucha :
Tak miedzy bogiem a prawda Alex z PW odeszly 3 kluczowe postacie dla tego klanu: vodka, mati i ja i powatpiewam zeby koledzy sie otrzasneli... mozliwe, ze klan po prostu sie posypie...


brawo skucha, w moich szklanych (jak widać na avatarze)oczach sporo straciłeś, textem że jesteś kluczowym graczem. Już nawet odechcialo mi się spotkania 28.

Raiden

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #26 on: 21 September 2007, 19:47:39 »
A niby pod jakim względem jesteś kluczową postacią dla tego klanu?

Sherman

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #27 on: 21 September 2007, 19:57:03 »
Quote
Raiden :
A niby pod jakim względem jesteś kluczową postacią dla tego klanu?
Raiden- Adrian może robić Skusze takie uwagi, ty nie.

Raiden

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #28 on: 21 September 2007, 20:02:10 »
To nie uwaga, lecz pytanie. Więc mam prawo...

S!b!K

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #29 on: 21 September 2007, 20:29:11 »
[/quote]Raiden- Adrian może robić Skusze takie uwagi, ty nie.
[/quote]

A kim on jest ?? Jego tata ??:P

Na moje ucho to co najwyzej synem moze byc ^^

Nie klocic sie, skucha napisz cos fajnego jeszcze XD