Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Mapy

Bridge.

(1/4) > >>

Bathin:
Ostatnio zauważyłem że Aster 1 stoi pustkami, to wczoraj wbiłem się na Astera 2. Zassało mi mapę Bridge ( nigdy przedtem w RO na niej nie grałem), wchodzę patrzę a tu... jedna z moich ulubionych map z Moh-y ! Aż mi sie łezka w oku zakręciła, ileż to miesięcy spędziłem razem z Moh-ą:)  Typowa mapka na zbieranie fragów:D, jednak ma małą wadę, dziwnie rozmieszczono respy, powinno być tak jak w oryginale.
Tak czy inaczej mapę obowiązkowo wrzucamy na nasz serwer.
Pzdr

AdikPL:
no to jest historia gier !!!

daj5zl:
W sieci sa jeszcze 2 wersje tej mapy, jedna z nich to ta podobna do MOHAA gdzie trzeba bylo wysadzic most, i na tej wedlug mnie znacznie lepiej by sie gralo jednak nigdzie nie da sie na niej pograc, nie rozumiem czemu na wszystkich serwerach sa same Bridge TDM :/ Gra na nich jest calkowicie bez sensu, spawny sa porozrzucane tak, ze grajac w axis w kazdej chwili moze ci sie rusek za twoimi plecami zrespawnowac. Czy nie mozna by wrzucic wersje objective na Aster#2? Chetnie bym na niej zagral.

YankeSmgn:
The Bridge z Mohaa ? Musze zobaczyc :)

Bathin:
W Mohaa ta mapa nazywała się chyba "Cross Roads", wysadzało się most jeżeli grałeś "Objectives" czy jakoś tak. Ja zawsze grałem TDM i tak też powinno być w RO. Czasmi trafiały się modyfikacje tej mapy z np. 88-mką czy cztero-lufowym flakiem:D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version