Author Topic: Błagam ludziki o POMOC :(  (Read 4099 times)

Cyp86

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« on: 08 September 2007, 12:14:44 »
Kupiłerm sobie wersje Red Otchestry wydana przez firme Cenega . wróciłęm do domu pełen entuzjazmu że pogram sobie przez neta i bedzie cacy , zainstalowałem i updatnął mi sie (po jakichś 45minutach ) odpalam wyświetla mi sie  fajne logo red orchestry i co ???
i Kunrna ZONK NA MAXA .
wyskakuje mi komunikat  
Microsoft Visual C++ Runtime LIbrary
program:..a\stemmapps\common\red orchestra\system\Red Orchestra.exe

This application has requested the runtime to termionate it in an unusualy way.
Pleas contact the application support teem for more information.

dzwoniłem do kolesia z cenegi to powiedział bym ściagnął najnowsza baze sterowników do karty graficznej , jak mówił tak zrobiłem , i dalej zonk na maxa , myśle dam formata i wtedy zadzaiłą , dalej zonk , zrobiłem wszystko co było poświecone temu problemowi na owej stronie i dalej to samo .
błagam ludziki pomóżcie mi . bo od tygodna walcze z RO i jak narazie to przegrywam na każdym polu

Dziki_Koziol

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #1 on: 08 September 2007, 12:38:58 »
Ech..., a wystarczy użyć opcji "wyszukaj" i wpisać "Runtime error". Spróbuj w pliku red orchestra.ini zmienić

[Engine.Engine]
;RenderDevice=D3D9Drv.D3D9RenderDevice
;RenderDevice=D3DDrv.D3DRenderDevice
;RenderDevice=Engine.NullRenderDevice
;RenderDevice=OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice
;RenderDevice=PixoDrv.PixoRenderDevice


na
 [Engine.Engine]
;RenderDevice=D3D9Drv.D3D9RenderDevice
RenderDevice=D3DDrv.D3DRenderDevice
;RenderDevice=Engine.NullRenderDevice
;RenderDevice=OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice
;RenderDevice=PixoDrv.PixoRenderDevice


Jeśli to nie pomoże, przeszukaj dobrze forum, bo ten błąd o którym piszesz jest dość popularny.

A że trzba poszukać, cóż tak to jest jak sie zakłada tematy (po 20 razy) o tytule "Błagam o pomoc", "Pomóżcie" itp...

Raiden

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #2 on: 08 September 2007, 14:08:58 »
Wiem, że to nie moja sprawa ale dlaczego "grupa trzymająca władze" na tym forum nie może być bardziej... bezlitosna? Za takie powtarzanie się tematów to już warny powinny lecieć -.-

BTW.: Cyp86, ja nie ludzik, ja człowiek.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #3 on: 08 September 2007, 15:37:46 »
@Raiden

Widać że to 1 post tego osobnika, więc może w ogóle założył konto 10 minut przed jego napisaniem...jak dla mnie jest w "okresie ochronnym", tym bardziej że mamy takim ludziom (świeżym graczom) 'obowiązek' pomagać, to jak ktoś znajdzie chwilkę czasu i odrobinę chęci to może coś mu odpisać, choćby tylko wkleić link, z pouczeniem o możliwości wyszukania na forum. "Warny" to się dostaje za łamanie regulaminu czy "pogwałcenie ogólnie przyjętych zasad moralnych" (wow :wink) a nie za niewiedzę.
Jeżeli założyciel wątku odpisze że pomogło, taki post może przecież w każdej chwili zostać usunięty :)

Cyp86

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #4 on: 08 September 2007, 16:04:49 »
sorry  RAiden że tak cie to uraziło że napisałem tego posta , lecz wieksza twoja głupota jest obrażanie nowych za ich niewiedze,ale to jest tak na marginesie . Dzieki Dziki_Kozioł pomogło odziwo ,wczesniej tez tak robiłem jak napisałęś lecz nic to nie dawało , ale grunt że działa :)
ale nasuną sie kolejny problem: mianowicie:
gdy uruchamia gre z dysku \katalogu itp itd wszystko działa w trybie szkolenia ,ale gdy łącze sie z netem odpalam stem i uruchamiam gre wszystko stoji w piejscu wczodze   do Menadżer.Zadań.Win i Red orchestra stoi na 2180k i natym sie kończy . nie wiem co zrobic. wiem że moze by to infantylne pytanie ale poporostu nie wiem co mam dalej z tym zrobic . moze ktos bedzie tak łaskawy i mi pomoże bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Raiden

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #5 on: 08 September 2007, 16:53:47 »
BartBear_[PL], rozumiem ale nie zaszkodzi przeszukać forum prawda? Przecież istnieje cudowna opcja "szukaj" :)
Cyp86, zgadzam się, moja głupota. Może to przez to ile za życia ja się naoglądałem postów debili że tak się wyrażę. Co do twojego problemu, jaki masz sprzęt? Może pamięć nie daje rady... steam też troche tego zjada.

Cyp86

  • Guest
Błagam ludziki o POMOC :(
« Reply #6 on: 08 September 2007, 16:55:50 »
CPU AMD 64 3500+
512 ram DDR2
Radeon 920